Ofis Stilinize Şıklık Katacak Kombinler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Ofis Stilinize Şıklık Katacak Kombinler

Yazın sıcak günlerini ofiste geçirmek zorunda kalanlar için hem serin hem şık fikirlerimiz var.

Haber: Ofis Stilinize Şıklık Katacak Kombinler

Yıkılan modanın kurallarıyla klasik görünürken bile sportif olmak, ofis stiline bürünürken bile konforu kaybetmemek mümkün. Hepsi bir arada nasıl mı olur? İşte ilham almanızı sağlayacak birbirinden özel şık tesettür ofis kombinleri…

Büyük Beden Gömlekle Büyük Şıklık

"Big size" modasını mutlaka duymuşsunuzdur, duymasanız bile farkında olmadan mutlaka görmüşsünüzdür. Dünya modasından koleksiyonlara, oradan vitrine ve ardından sokak stiline sıçrayan bu akım oldukça sevildi. Omuz kısmından bedeninize uygun ancak oldukça bol kesimiyle büyük beden gibi görünen parçalar, sıcak havalarda herkesi rahat ettirdiği gibi tesettürlü kadının da vazgeçilmezi oldu. İster düz ister çizgili… Farklı tasarımlarıyla big size gömlekleri ofis stilinize uyarlamak için hiç düşünmeyin.

Baştan Aşağı Beyaz ve Elegan Stil

Siyahın anında ortaya çıkardığı casual duruşun tıpkısını beyaz renkle yakalayabilirsiniz. Spor parçalar bile olsa baştan aşağı bembeyaz giyinmek sizi hem klasik hem de şık gösterecek. Elinizde beyaz olan ne varsa kombinleyin. Biraz ışıltı için sezonun göz alıcı trendi ışıltılı aksesuar ve ayakkabılarını kullanın.

Bol Pantolonlarla Bol Keseden Rahatlık

Sezonun bol pantolonlarının şanı her yere yayıldı. Konforu keşfeden hanımlar bu rahatlığın keyifini çoktan sürüyor. Bu keyfi devam ettirmek için ofis stiline uyarlamaktan çekinmeyin. Krep, dökümlü kumaşlarla tasarlanan bol pantolonları bluz ve tuniklerinizle kombinleyin. Rahatınız içinse babetleri, ya da yıllar önce annelerimizin kullandığı şimdilerde modernize edilen sezonun yükselişteki kısa topuklularını keşfedin.

Minimalist Elbiselerle Sade Kombinler

Tesettürlü kadına en yakışacak ve naif duruşunu en iyi yansıtacak parçalar, etek ve elbiselerdir şüphesiz. Ofis stilinde şık olmak istersen rahatlığını da düşünenler için de bir o kadar cazip. Minimalist elbiselerle sade kombinler, pileli eteklerle hareketli stiller oluşturabilirsiniz. Ofis stilinde ufak kaçamak için spor ayakkabıları denemeye ne dersiniz?

Ofis Stilinizin Altına Çizgi Çekin

Hızlı bir yükselişle hayatımızda oldukça yer eden çizgili parçaları hepimiz çok sevdik. Siyah – beyaz, mavi – beyaz klasik renkleri barındıran çizgiler ve kumaşlar, hem modayla yakın temasta hem de bir o kadar şık. Dikkati çekmemek için ve şıklığa gölge düşürmemek için kombindeki tek starınız çizgileriniz olsun.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Kaynak: www.yesiltopuklar.com
12.8.2016 11:42 [8693624]


Yeni Moda Haberleri