Nesrin Cavadzade'den olay açıklama: Erkek dediğin maymundan hallice olur Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
6.09.2019 16:47

Nesrin Cavadzade'den olay açıklama: Erkek dediğin maymundan hallice olur

Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade, dikkat çekici bir açıklamada bulundu. Cavadzade "Erkek dediğin maymundan hallice olur" sözlerini kullandı.

Haber: Nesrin Cavadzade'den olay açıklama: Erkek dediğin maymundan hallice olur

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' ekibi, çekimlerin bitişini Beykoz'daki bir mekanda film ekibi ile kutladı. Filmde rol alan oyunculardan Nesrin Cavadzade partide söz alırken "Erkek dediğin maymundan hallice olur" diyerek çarpıcı ifadeler kullandı.

"ERKEK DEDİĞİN MAYMUNDAN HALLİCE OLUR"

Rol aldığı 'Aşk Tesadüfleri Sever 2' filminin partisinde konuşan Nesrin Cavadzade "Çirkin erkek seviyorum, yakışıklılar beni korkutuyor" diyerek başladığı konuşmada "Erkek dediğin maymundan hallice olur" diyerek tartışma başlatacak ifadeler kullandı.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.