Mutlu çiftler böyle uyuyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.08.2019 14:04

Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler gün içinde birbirleri ile uyumlu oldukları gibi uykularında da mükemmel uyumu yakalıyorlar. Bunun için uyumadan önce birbirlerine karşı bazı davranışları göstermeyi alışkanlık haline getiriyorlar.

Haber: Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler birbirlerine duydukları aşkın yanında karşılıklı gösterdikleri davranışlarla aralarındaki bağı kuvvetlendiriyorlar. Uyku öncesi alışkanlık haline getirdikleri davranışlar da bu bağı kuvvetlendiren en önemli etkenlerden biridir.

"SENİ SEVİYORUM"

Mutlu çiftler, günleri nasıl geçerse geçsin, tartışsa da kavga da etse uyumadan önce birbirlerine "seni seviyorum" der.

AYNI ANDA YATARLAR

Mutlu çiftler hayatlarını birbirlerine göre ayarlarlar. Uyurken de aynı uyuma dikkat eder ve yatağa aynı anda girerler.

UYUMADAN ÖNCE TEKNOLOJİYE VEDA EDERLER

Mutlu çiftler, uykuda geçen süreyi tamamen birbirlerine ayırırlar. Telefon, tablet ve benzeri cihazları yataktan uzak tutarlar. Hatta sadece yatakta değil "22.00'dan sonra telefon yok" ya da benzer kurallar koyarak akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren vakitlerini birbirlerine ayırırlar.

KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜR

Mutlu çiftlerin ilişkilerindeki küçük detaylardan biri de minnettarlıktır. Uyumadan önce birbirlerine yaptıkları jestler için teşekkür edilir ve tebessümle uykuya dalınır.

ÇOCUKLARI YATAK ODASINDAN UZAK TUTARLAR

Mutlu çiftlerin yatak odaları kendilerine özeldir ve özel durumlar olmadığı sürece çocuklarını yatak odalarına almazlar.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi
  Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi

  The Guardian gazetesi 21. yüzyılın en iyi filmlerini listeledi. Oldukça iddialı ve çekişmeli bu listede birbirinden iyi zamanının ses getiren filmleri mevcut.

  5 dakika önce..
 • Aç karnına bunları asla yapmayın!
  Aç karnına bunları asla yapmayın!

  Aç karnına yaptığınız bazı şeyler sağlığınız için ciddi riskler oluşturuyor olabilir. Size olağan gibi gelen ve günlük rutinlerinize dönüşen bazı davranışları sağlığınız için terk etmeli ve sağlığınızı korumalısınız.

  2 saat önce..
 • İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler
  İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

  İlişkinizin ömrünü uzatmak ve hayat boyu mutlu olmak istiyorsanız, birlikteliğinizin şifrelerini iyi okumanız gerekiyor. Çünkü bazı işaretler ilişkinizin sonuna geldiğini söylüyor olabilir.

  3 saat önce..
 • Jöleli muhallebi tarifi
  Jöleli muhallebi tarifi

  Evinizde tatlı mı tatlı sevimli mi sevimli bir tarif hazırlamak ister misiniz? Özellikle çocuklarınızın çok seveceği jöleli muhallebi tarifi, tadı ve görüntüsüyle alışkanlık yapacak.

  4 saat önce..
 • BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı
  BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı

  BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Katalogda teknoloji ürünlerinden çocuk ürünlerine, dekorasyon malzemelerinden kişisel ürünlere kadar çok sayıda seçenek bulunuyor.

  5 saat önce..