Mutlu çiftler böyle uyuyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.08.2019 14:04

Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler gün içinde birbirleri ile uyumlu oldukları gibi uykularında da mükemmel uyumu yakalıyorlar. Bunun için uyumadan önce birbirlerine karşı bazı davranışları göstermeyi alışkanlık haline getiriyorlar.

Haber: Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler birbirlerine duydukları aşkın yanında karşılıklı gösterdikleri davranışlarla aralarındaki bağı kuvvetlendiriyorlar. Uyku öncesi alışkanlık haline getirdikleri davranışlar da bu bağı kuvvetlendiren en önemli etkenlerden biridir.

"SENİ SEVİYORUM"

Mutlu çiftler, günleri nasıl geçerse geçsin, tartışsa da kavga da etse uyumadan önce birbirlerine "seni seviyorum" der.

AYNI ANDA YATARLAR

Mutlu çiftler hayatlarını birbirlerine göre ayarlarlar. Uyurken de aynı uyuma dikkat eder ve yatağa aynı anda girerler.

UYUMADAN ÖNCE TEKNOLOJİYE VEDA EDERLER

Mutlu çiftler, uykuda geçen süreyi tamamen birbirlerine ayırırlar. Telefon, tablet ve benzeri cihazları yataktan uzak tutarlar. Hatta sadece yatakta değil "22.00'dan sonra telefon yok" ya da benzer kurallar koyarak akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren vakitlerini birbirlerine ayırırlar.

KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜR

Mutlu çiftlerin ilişkilerindeki küçük detaylardan biri de minnettarlıktır. Uyumadan önce birbirlerine yaptıkları jestler için teşekkür edilir ve tebessümle uykuya dalınır.

ÇOCUKLARI YATAK ODASINDAN UZAK TUTARLAR

Mutlu çiftlerin yatak odaları kendilerine özeldir ve özel durumlar olmadığı sürece çocuklarını yatak odalarına almazlar.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri
  Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

  Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

  19.11.2019 15:00
 • Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!
  Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!

  "Vücudumuzun en büyük organı sayılan cildimizin bebekler için önemi, bir örtü olmaktan çok daha fazlasıdır. Yeni doğan bir bebeğin derisi; duyarlı, ince ve kolay zedelenir yapıdadır. Bu nedenle; yıkanması ve bakımı da ayrı bir özen gerektirmektedir" diyen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu açıkladı...

  18.11.2019 10:09
 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30