Mutlu çiftler böyle uyuyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.08.2019 14:04

Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler gün içinde birbirleri ile uyumlu oldukları gibi uykularında da mükemmel uyumu yakalıyorlar. Bunun için uyumadan önce birbirlerine karşı bazı davranışları göstermeyi alışkanlık haline getiriyorlar.

Haber: Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler birbirlerine duydukları aşkın yanında karşılıklı gösterdikleri davranışlarla aralarındaki bağı kuvvetlendiriyorlar. Uyku öncesi alışkanlık haline getirdikleri davranışlar da bu bağı kuvvetlendiren en önemli etkenlerden biridir.

"SENİ SEVİYORUM"

Mutlu çiftler, günleri nasıl geçerse geçsin, tartışsa da kavga da etse uyumadan önce birbirlerine "seni seviyorum" der.

AYNI ANDA YATARLAR

Mutlu çiftler hayatlarını birbirlerine göre ayarlarlar. Uyurken de aynı uyuma dikkat eder ve yatağa aynı anda girerler.

UYUMADAN ÖNCE TEKNOLOJİYE VEDA EDERLER

Mutlu çiftler, uykuda geçen süreyi tamamen birbirlerine ayırırlar. Telefon, tablet ve benzeri cihazları yataktan uzak tutarlar. Hatta sadece yatakta değil "22.00'dan sonra telefon yok" ya da benzer kurallar koyarak akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren vakitlerini birbirlerine ayırırlar.

KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜR

Mutlu çiftlerin ilişkilerindeki küçük detaylardan biri de minnettarlıktır. Uyumadan önce birbirlerine yaptıkları jestler için teşekkür edilir ve tebessümle uykuya dalınır.

ÇOCUKLARI YATAK ODASINDAN UZAK TUTARLAR

Mutlu çiftlerin yatak odaları kendilerine özeldir ve özel durumlar olmadığı sürece çocuklarını yatak odalarına almazlar.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor