Mutlu çiftler böyle uyuyor Haberi - yenikadin.com
27.08.2019 14:04

Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler gün içinde birbirleri ile uyumlu oldukları gibi uykularında da mükemmel uyumu yakalıyorlar. Bunun için uyumadan önce birbirlerine karşı bazı davranışları göstermeyi alışkanlık haline getiriyorlar.

Haber: Mutlu çiftler böyle uyuyor

Mutlu çiftler birbirlerine duydukları aşkın yanında karşılıklı gösterdikleri davranışlarla aralarındaki bağı kuvvetlendiriyorlar. Uyku öncesi alışkanlık haline getirdikleri davranışlar da bu bağı kuvvetlendiren en önemli etkenlerden biridir.

"SENİ SEVİYORUM"

Mutlu çiftler, günleri nasıl geçerse geçsin, tartışsa da kavga da etse uyumadan önce birbirlerine "seni seviyorum" der.

AYNI ANDA YATARLAR

Mutlu çiftler hayatlarını birbirlerine göre ayarlarlar. Uyurken de aynı uyuma dikkat eder ve yatağa aynı anda girerler.

UYUMADAN ÖNCE TEKNOLOJİYE VEDA EDERLER

Mutlu çiftler, uykuda geçen süreyi tamamen birbirlerine ayırırlar. Telefon, tablet ve benzeri cihazları yataktan uzak tutarlar. Hatta sadece yatakta değil "22.00'dan sonra telefon yok" ya da benzer kurallar koyarak akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren vakitlerini birbirlerine ayırırlar.

KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜR

Mutlu çiftlerin ilişkilerindeki küçük detaylardan biri de minnettarlıktır. Uyumadan önce birbirlerine yaptıkları jestler için teşekkür edilir ve tebessümle uykuya dalınır.

ÇOCUKLARI YATAK ODASINDAN UZAK TUTARLAR

Mutlu çiftlerin yatak odaları kendilerine özeldir ve özel durumlar olmadığı sürece çocuklarını yatak odalarına almazlar.Yeni Yenikadın Haberleri

  • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

    Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

  • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

    İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

  • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

    Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?