Mutlu bir evliliğin 5 sırrı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.07.2019 08:19

Mutlu bir evliliğin 5 sırrı

Mutlu bir evlilik için küçük detaylara önem vermeli, günlük hayatta çok da önemli değilmiş gibi görünen noktalara çok dikkat etmelisiniz.

Haber: Mutlu bir evliliğin 5 sırrı

Mutlu bir evliliğe sahip olmak için bakış açınızda küçük değişiklikler yapmanız gerekiyor. Detaylardaki sırları fark ettiğinizde mutlu bir evlilik sizi bekliyor olacak.

OLUMLU YÖNLERE ODAKLANIN

Her insanın olumsuz yönleri olduğu gibi olumlu yönleri de vardır. Devamlı partnerinizin olumsuz yönlerine odaklanmak ilişkinizi çıkmaza sürükleyebilir. Olumlu ve pozitif şeylere odaklanarak ilişkinize pozitif bir ivme kazandırabilir; uzun soluklu bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz.

GÜLÜN

Partnerinizle beraber pozitifliğe odaklanın ve gülün. Stresi azaltmak, negatif etkiyi uzaklaştırmak evliliğinizi daha keyifli hale getirecektir. Ufak şakalarla işe başlayabilirsiniz.

DETAYLARI KAÇIRMAYIN

Önemsiz gibi görünen küçük detaylar evliliğinizi mutlu edebilecek sırlar barındırıyor olabilir. Önemli günler, özel beğeniler ve küçük sürprizler evliliğinizi mutlu bir ilişkiye döndürecek küçük detaylardır.

DEĞERLİ OLDUĞUNU HİSSETTİRİN

Hayat her zaman kolay ve düz değil. Herkesin önüne engeller ve zorluklar çıkabiliyor. Eğer eşinizin önüne çıkan engelleri aşmasına yardım etmezseniz o engel bir kat daha büyüyecek ve aşılmaz hale gelecektir. İbraz yardım etiğinizde ise birçok sorun kendiliğinden çözülecek ve ilişkiniz daha keyifli hale gelecektir.

ORTAK EĞLENCELER EDİNİN

Mutlu çiftlerin ortak eğlenceleri vardır. Hobileriniz, seyrettiğiniz filmler ya alışveriş keyfi gibi aktivitelerden tarzınıza göre alışkanlıklar edinerek hayatınıza renk katabilirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52