Mutlu Ailelerin 101 Sırrı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Mutlu Ailelerin 101 Sırrı

Aile, anne, çocuk, kadın ve yaşam konularında uzmanlaşan Sedef Batı’nın editörlüğünde hazırlanan ve 11 uzmandan 101 görüşün bulunduğu “Mutlu Ailelerin 101 Sırrı” kitabı bu yolda rehber özelliği taşıyor.

Haber: Mutlu Ailelerin 101 Sırrı


Mutlu ve güzel günlerin yaşandığı gibi mutsuz ve kötü günlerin de yaşandığı evlilik yolunda, rehber özelliği taşıyan "Mutlu Ailelerin 101 Sırrı" kitabı ile tüm sorular cevaplarını buluyor. Büyük umutlarla çıkılan evlilik yolunda mutlu ve huzurlu ailenin temellerini ve uzun yıllar nasıl devam edeceğini kitabında belirten Sedef Batı, "Evlilik öncesi, evlilik dönemi ve çocuklu yaşam bölümlerinden oluşan kitabımızda her bölüm sonunda kendinizi ve aile yaşantınızı eğlenceli testlerle tekrar süzgeçten geçireceksiniz." dedi.

11 Uzmandan 101 Görüş

Alanında uzman 11 ismin uzun ve mutlu evliliğin sırlarını paylaştığı kitapta, evlilik kararını aldığınız andan itibaren mutlu bir aile olmanın anahtarının bulunacağını belirten Sedef Batı, "Maceralarla dolu yolculuğunuzda yanınızdan ayırmayacağınız, alanında uzmanlaşmış 11 isimden tavsiyeler yer alıyor." açıklamasında bulundu.

Mutlu Bir Aile Olmanın Yolu

Mutlu bir aile olma yolunda ilerlerken karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünün bulunabileceği kitapta,

•Evlilik kararı alırken nelere dikkat edilmeli?

•Evlilik aşkı öldürüyor mu?

•Hamilelik dönemi ve çocuk sahibi olmak evliliği nasıl etkiler?

•Aldatılmanın yaralarını sarmak mümkün mü?

•Sosyal medya evlilikleri nasıl etkiliyor? 

•Uzun ömürlü ailelerin sırları neler?

Hürriyet Kitap'tan çıkan "Mutlu Ailelerin 101 Sırrı" kitabını tüm DveR ve seçkin kitapevlerinde bulabilirsiniz.
.Kaynak: Pembenar

3.8.2018 19:15 [11112897]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?
  Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Yüzüstü ve yan uyumak yüzde kırışıklıklara neden oluyor. Yatış pozisyonundan dolayı yüzde oluşan kırışıklıkların botoks ya da dolguyla tedavisinin olmadığını ifade eden Dr. Başar Kaya, bunu önlemek amacıyla bu şekilde yatan kişilere ilginç bir tavsiyede bulundu.

  10.12.2018 16:43
 • 2019'un Beslenme Trendleri
  2019'un Beslenme Trendleri

  Tüm canlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme ihtiyacı, yıllar içinde değişen koşullarla birlikte birçok farklı tarz yarattı. Çoğu insan “sağlıklı beslenme” kaygısı taşımaya başladı ve birçok yeni yöntem gün yüzüne çıktı. Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, yeni dönem beslenme trendlerini anlattı.

  10.12.2018 16:43
 • Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?
  Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?

  Evde tavuk döner yapmaya ne dersiniz? Dışarıda yediğiniz tavuk döneri aratmayacak, mükemmel bir tavuk döner tarifi paylaşıyoruz. Peki, evde tavuk döner nasıl yapılır? İşte tavuk döner tarifi...

  10.12.2018 16:43
 • Kelimelerin Gücünü Keşfet
  Kelimelerin Gücünü Keşfet

  İnsanoğlu ağzından çıkan cümlelerin, beyninden geçen düşüncelerin bütün evreni dolaşıp tekrar onlara geri döndüğünü bilse eminim çok daha dikkatli olurdu. (Albert Einsteine)

  10.12.2018 14:34
 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  10.12.2018 13:58