Müge Boz ve Caner Erdeniz'den romantik balayı Haberi - yenikadin.com
20.07.2019 14:51

Müge Boz ve Caner Erdeniz'den romantik balayı

Müge Boz ile Caner Erdeniz, Bali'de balayına devam ediyor. Tatillerinden fotoğraf paylaşan Caner Erdeniz, yaşadığı romantik anların fotoğrafını "Vahşi, güzel ve özgür" notu ile takipçileri ile paylaştı.

Haber: Müge Boz ve Caner Erdeniz'den romantik balayı

Sosyal medya hesabından balayı paylaşımı yapan Caner Erdeniz, "Vahşi, güzel ve özgür" notu ile yayınladığı fotoğrafta eşi ile yaşadığı romantik anları takipçileriyle paylaştı.

"VAHŞİ, GÜZEL VE ÖZGÜR"

Şelale göletinde eşi Müge Boz ile çekildiği resmi paylaşan Caner Erdeniz, "Vahşi, güzel ve özgür" notu ekleyerek takipçilerinin beğenisini topaldı.

Müge Boz ve Caner Erdeniz çiftinden balayı fotoğrafları:Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?