Her şey izin istedikten sonra oldu! Kaybolan kadının annesi, suçladığı adama canlı yayında ayakkabı fırlattı Haberi - yenikadin.com
17.02.2021 13:34

Her şey izin istedikten sonra oldu! Kaybolan kadının annesi, suçladığı adama canlı yayında ayakkabı fırlattı

8 yıldır kayıp olan kızının bulunması için Müge Anlı'nın programına katılan Kamile Balığkurdu, suçladığı Murat Akın'a canlı yayında ayakkabısını çıkarıp fırlattı. Yayın ekibi Balığkurdu'yu kontrol etmekte zorlanırken, yaşanan olayın ardından canlı yayın hemen durduruldu.

İki çocuk annesi Gülşen Caymaz'ın şüpheli kaybı Müge Anlı'ya konu oldu. 18 yaşındayken eşini kaybeden Gülşen Caymaz, 2 çocuğuyla birlikte annesinin yanına taşındı. Annesiyle zaman zaman tartışmalar yaşayan Caymaz aniden ortadan kayboldu.

ERKEK ARKADAŞINA GİTTİĞİNİ İDDİA ETTİ

O dönem 13 yaşında olan kızı Pınar Geyik, annesini bulmak için Müge Anlı programına başvurdu. Annesinin bulunmasını isteyen Pınar Geyik, Coşkun ismindeki erkek arkadaşına gittiğini iddia etti. Coşkun Yılmaz'ı Gülşen Caymaz'la tanıştıran Murat Akın da canlı yayına katıldı.

İZİN İSTEYEREK AYAKKABI ATTI

Bugün yayınlanan bölümde Gülşen Caymaz'ın annesi de Müge Anlı'ya katıldı. Anne, kızının öldürülüp gömülmüş olabileceğini söyledi. 8 yıldır kayıp olan kızının bulunması için Müge Anlı'ya katılan Kamile Balığkurdu, suçladığı Murat Akın'a canlı yayında ayakkabısını çıkarıp fırlattı.

PARA KARŞILIĞI ERKEKLERLE BİRLİKTE OLDUĞUNU İDDİA ETMİŞTİ

Dün yayınlanan bölümde ise Murat Akın, anne Kamile Balığkurdu'yu para karşılığı erkeklerle birlikte olduğunu iddia etmişti.Yeni Magazin Haberleri

 • Helen McCrory hayatını kaybettiHelen McCrory hayatını kaybetti

  Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Helen McCrory, hayatını kaybetti. 52 yaşındaki sanatçının ölüm haberi, sevenlerini yasa boğdu. McCrory, 'Peaky Blinders' ve 'Harry Potter' gibi fenomen projelerde yer almıştı. İşte detaylar...

 • Fulin karbon maskesini yediFulin karbon maskesini yedi

  Fulin, renkli paylaşımlarına devam ediyor. Şarkıcı, karbon maskesi yediği anı Instagram'dan paylaştı. İşte detaylar...

 • Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendiHollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi

  Hollywood yıldızı Brad Pitt, önceki gün bir hastane çıkışı tekerlekli sandalye ile kameralara yansıdı. Herhangi bir sağlım sorunu olmadığını öğrenilen Pitt'in, dişçiye geldiğini belirtildi.

 • Arka Sokaklar Ezgi kim? Arka sokaklar Ela Yörüklü kimdir?Arka Sokaklar Ezgi kim? Arka sokaklar Ela Yörüklü kimdir?

  Arka Sokaklar dizinde dikkat çeken karakterlerden olan Ezgi'nin kim olduğu merak edildi. Diziseverler araştırma yaparken Arka sokaklar Ela Yörüklü kimdir ve Arka Sokaklar Ezgi kim gibi konular araştırıldı.

 • Kırmızı Oda Hamdi Baba kimdir?Kırmızı Oda Hamdi Baba kimdir?

  Kırmızı Oda'yı izleyenler Kırmızı Oda Hamdi Baba karakterinin kim olduğunu araştırdı. Peki, Kırmızı Oda Hamdi Baba kimdir? Hamdi Baba'yı kim oynuyor?