Morhipo MAG Ekibi Stil Sahibi Olmak İsteyenler için Tüyoları Verdi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.04.2019 10:41

Morhipo MAG Ekibi Stil Sahibi Olmak İsteyenler için Tüyoları Verdi

Baharın gelişi yazın da stillerini etkileyecek. İşte, Morhipo ekibinin stil sahibi olmak isteyen kadınlara verdiği tavsiye ve ipuçları...

Haber: Morhipo MAG Ekibi Stil Sahibi Olmak İsteyenler için Tüyoları Verdi

Bahar gelirken canlılığı da beraberinde getirecek. Morhipo MAG ekibi yılın trendlerin ve rerklerini bizlere açıklayacak.

BAŞTAN AŞAĞI AYNI RENGİN FARKLI TONLARI

Bu yılın rengi canlı mercan seçilmişti. Canlı mercan sebebiyle trend olacak renkler kırmızı, bordo, yavruağzı gibi yakın tonlar olarak belirlendi. Bu sene baştan aşağıya aynı rengin farklı tonları olan monokrom moda olacak. Ton sür ton da denen bu trend 2010'ların son günlerine damgasını vuracak. Ayrıca bizi 90'lara döndüren batıik boya yeniden karşımıza çıkacak. Batik bir uzun bir elbise ile içine bir tişört ve sandaletle festival stili oluşturabileceksiniz.

2019 SOKAK STİLİNİN TRENDİ NELER?

Geçtiğimiz yıl 80'lerden ilham alan kısa taytlar oversize sweatshirt sokaklarda kendine yer bulmuştu. Bu yıl ise boyları bir tık daha uzun olan şortları göreceğiz. Kot ceket, denim etek ya da denim on denim her zaman olduğu gibi bu baharda vazgeçilmez olacak. Skinny jean yerine daha geniş kesimli mom jeanler ya da paçası püsküllü jean modeller tercihte ön plana çıkacak.

Yıl boyunca her formda karşımıza çıkan animal print tişörtler, gömlekler, etekler ve pantolonlar bu sene de trend. Oversize kesim volanlı ve pilili bluzlar, özellikle beyazın tonlarındaki tasarımlar yaza doğru en çok tercih edilen modeller arasında yine yerini bulacak. Sezonun en büyük trendi ise büzgülü elbiseler olacak gibi görünüyor.. Kumaşı ve tarzına göre günün her saatine uygun hale gelebilen büzgülü elbiseler, feminen ya da romantik bir görünüm yaratmak isteyenlerin tercihi olacak.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.