Aksesuar rehberi: Kemer nasıl kullanılır? Haberi - yenikadin.com
15.06.2019 16:56

Aksesuar rehberi: Kemer nasıl kullanılır?

Kemer kullanımının inceliklerine dikkat ederek zayıf ve narin görünebilir; uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz.

Haber: Aksesuar rehberi: Kemer nasıl kullanılır?

Kemer kullanımında kemerin sahip olduğu tasarımın yanında seçtiğiniz kıyafetlerin özellikleri ve vücut tipiniz de önemlidir. İşte kemer kullanımının incelikleri…

KALIN KEMERLE KUM SAATİ GÖRÜNÜMÜ

Kalın kemerleri tercih ederek vücudunuzda bir kum saati görünüm elde edebilirsiniz. Renk ve tasarım uyumunu yakaladıktan sonra kalın kemerinizi istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

KEMERİN ÖNE ÇIKMASINA İZİN VERİN

Kemer küçük bir detay gibi görünse de doğru kullanımla onu başrol oyuncusuna döndürebilirsiniz. Kemerde tokat detayı ve parlak renk özellikleri onun dikkat çekmesini sağlayacak özellikleridir.

İNCE KEMERLERE DİKKAT

Yüksek bel pantolonlara ayrı bir hava katan ince kemerler, uçuş uçuş elbiselerle de uyum içindedir.

KLASİK PARÇALARINIZ OLSUN

Gardırobunuzda her zaman kullanabileceğiniz klasik tasarım kemerlerden bulundurun. Acil durumlarda hayat kurtarıcı olabilirler. Bu sayede her mevsim ve an elinizin altında şık kombinler olacaktır.

RAHAT TARZ

Tarzınıza salaşlık ve rahatlık eklemek istiyorsanız kumaş tasarım kemerleri tercih edebilirsiniz. Bu tercihin ne kadar şık ve rahat olduğunu görünce vazgeçemeyeceksiniz.

FARKLI SEÇENEKLERİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ.

Kemer tasarımları içinden tarzınıza göre seçimler yaparak farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Yeni şeyler deneyerek özgün kombinler elde edebilirsiniz.