Mobilyanızın Ömrünü Değiştirilebilir Kılıflarla Uzatın Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Mobilyanızın Ömrünü Değiştirilebilir Kılıflarla Uzatın

Buka'nın Tasarım Müdürü Duygu Yarkadaş, ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler konusunda püf noktaları aktarıyor.

Haber: Mobilyanızın Ömrünü Değiştirilebilir Kılıflarla Uzatın

Buka'nın Tasarım Müdürü Duygu Yarkadaş, kılıfı değişebilen kanepe ve koltuklarla aynı mobilyanın farklı tarzlarda daha uzun süreli kullanılabileceğini söylüyor. Duygu Yardakaş; "Mobilyalar kendi yaşam tarzımızı yansıtan, kimliklerimiz hakkında ipuçları veren hayatımızın vazgeçilmezleri. Modüler olarak kullanılabilen mobilyalar dekorasyonumuzda rahatlıkla değişim yapma imkanı sağlıyor. Özellikle kılıfları değişebilen kanepe ve koltuklar bu noktada hayat kurtarıcı oluyor. Böylelikle kılıflar kolayca çıkarılıp, dönüşümlü olarak farklı kılıflarla kullanılabiliyor ve kolayca yıkanabiliyor. Buka olarak biz de kullanıcılarımıza bu şansı sunuyoruz" dedi.

KİŞİLİĞİNİZE UYGUN MOBİLYALARI TERCİH ETMELİSİNİZ

Koltuk ve kanepelerindeki iskelet ve kullanılan süngerinin kalitesine de vurgu yapan Yarkadaş, "Dekoratif açıdan çok şık bir görünüme sahip olan ahşap mobilyaların, bulundukları ortama ayrı bir sıcaklık kattığını belirten Yardakaş; "Ahşap ağırlıklı mobilyalarınız varsa çok renkli aksesuarlar tercih etmemelisiniz. Daha çok soft renkler kullanarak, ahşabın havasını kırabilirsiniz. Mobilyalarınız sade renklerde ise desenli perdelerle mekanınızı hareketlendirebilirsiniz. Dökümlü perdeler ise bulunduğunuz alanı daraltır ve daha küçük görünmesine neden olur. Bu bakımdan küçük mekanlarda dökümlü perdeler kullanmamalısınız."

17.10.2018 11:58 [11340764]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.