Minyon Kadınlara Giyim Tavsiyeleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
15.05.2019 10:45

Minyon Kadınlara Giyim Tavsiyeleri

Minyon kadınların vücutlarını iyi tanıması ve kıyafet seçiminde vücut şekline göre giyinmesi gerekiyor. Aksi halde tercih edilen kombinler, rüküş görünüme neden olabilir.

Haber: Minyon Kadınlara Giyim Tavsiyeleri

Minyon yapılı kadınların neleri giyip neler giymemesi gerektiğini, nelerin onları şık nelerin onları rüküş göstereceğini mercek altına alıyoruz.

DESENLER

Minyon kadınlar, kıyafetler karışık ve büyük desenler yerine iki renkten oluşan kıyafetler tercih etmeleri doğru olacaktır.Desenli kıyafet noktasında ısrarcı olanlar küçük desenli tasarımları tercih edebilirler.

AKSESUARLAR

Minyon kadınlar büyük çantalardan ve iri takılardan uzak durmalı. Çapraz askılı çantalar, minik çantalar, el çantaları ince bel kemerleri ve ufak sırt çantaları doğru seçimler olacaktır.

PANTOLON BOYU

Minyon kadınların kısa pantolonlar tercih etmesi gerektiği düşünülse de onların uzun pantolonlar tercih etmesi doğru seçim olacaktır. Bilek hizasında biten kısa pantolonlar değil, bileğin bir tık altında biten pantolon seçimi doğru tercihtir.

AYAKKABI TERCİHİ

Bilekten bağlı ya da düz taban ayakkabılar yerine bileğin açıkta kaldığı topuklu ayakkabılar doğru ayakkabı seçimidir. Bacak boyunu kesen bilekten bağlamalı ayakkabılar daha da kısa görünmeye neden olur.

V YAKA TERCİHİ

Boğaz kısmı kapalı kıyafetler yerine V yaka tasarımları tercih etmek, minyon kadınların daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

SAÇ BOYU

Fazla uzun neredeyse bele kadar uzanan saçlar, orantısız bir görünüm oluşturacaktır. Omuzda biten kısa saçlar ve kakül modelleri minyon kadınlar için daha ideal saç kesimleridir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 27 Temmuz-2 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kurban Bayramı'nda eti doğru tüketinKurban Bayramı'nda eti doğru tüketin

  Diyetisyen Canberk Yaşar, bayram ikramlarının cazibesine kapılmamayı ve beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini öneriyor.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.