Miniso Artık Bir Tık Uzakta Haberi - yenikadin.com
23.05.2018 12:15

Miniso Artık Bir Tık Uzakta

Yoğun istek üzerine inovatif Japon markası Miniso, online alışveriş sitesini açtı.

Haber: Miniso Artık Bir Tık Uzakta


Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6.000 çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, büyümeye devam ediyor. Tasarım ürünleriyle dikkat çeken marka İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana'da toplam 30 mağaza sayısına ulaştı. Kısa sürede vazgeçilmez ürünlerle kendi kitlesini yaratan marka yoğun istek üzerine online alışveriş sitesini açtı.

Yeniliğe Tık'la

Her zaman yenilikçi, tasarımcı elinin değdiği ve ulaşılabilir fiyatlarla ürünlerini satışa sunan Miniso, artık müşterileri nerde isterse orada olacak. Tüketiciler tarafından online satış için binlerce istek alan marka, Miniso severlere kayıtsız kalamadı. Bir süre önce alt yapı çalışmalarına başlayan marka yüksek kalite sunabilecekleri kusursuz sistemlerini hayata geçirdi. Mağazaya gidemeyenler için her yerde alışveriş şansı tanıyan Miniso'nun yeni sitesiyle herkes sürekli yenilenen kampanyaları da takip edebilecekler. Soyulabilen ojeleri, doğadan ilham alan makyaj setleri, özgün ürünleri ve teknolojik aksesuarları gibi en özel ürünler haftanın yıldızları köşesinde tanıtacak olan marka bir tıkla eve sipariş şansı tanıyacak. 

Açılışa özel 50 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo imkanı sunan Miniso'nun lansmanına özel sürpriz kampanyaları devam edecek.
.Kaynak: PembenarYeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?