Meryem Uzerli Venedik Film Festivali'ne katıldı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.09.2019 08:36

Meryem Uzerli Venedik Film Festivali'ne katıldı

Güzel oyuncu Meryem Uzerli, 76. Venedik Film Festivali'ne katıldı. Festivale tekneyle giden ünlü oyuncu kıyafetiyle gündem oldu.

Haber: Meryem Uzerli Venedik Film Festivali'ne katıldı

Venedik Film Festivaline cariye kıyafetiyle katılan Meryem Uzerli'ye "Hürrem'e benzemeye çalışıyor" yorumları yapıldı.

HÜRREM GİBİ GİTTİ

Venedik Film Festivali'ne sütlü kahve tonlarında straplez elbiseyle katılan Meryem Uzerli'ye olumsuz yorumlar geldi.Hürrem'e benzemeye çalışmak eleştirilen Uzerli'nin kıyafeti "Yeniden gündeme gelmeye çalışmak" şeklinde yorumlandı.

HÜRREM SULTAN

Meryem Uzerli, kıyafetiyle çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Takipçiler güzel oyuncunun paylaşımlarına dikkat çeken yorumlar yaptı. Paylaşımlara "Hürrem Sultan", "Hürrem", "Hürrem özledik" ve "prenses" gibi yorumlar yapıldı.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.