Merve Özbey duyurdu: Ahali, biz evleniyoruz! Haberi - yenikadin.com
21.09.2019 08:58

Merve Özbey duyurdu: Ahali, biz evleniyoruz!

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık 1 yıldır beraber olduğu Kenan Koçak ile evleneceğini kişisel sosyal medya hesabında duyurdu.

Haber: Merve Özbey duyurdu: Ahali, biz evleniyoruz!

Sosyal medya hesabından müjdeli haberi duyuran Merve Özbey "Ahali, biz evleniyoruz!"diyerek, evleneceğini duyurdu.

"AHALİ, BİZ EVLENİYORUZ!"

1 yıldır beraber olan ve her fırsatta aşklarını ifade eden Merve Özbey ve Kenan Koçak çifti, evleniyor. Mutlu haberi Merve Özbey sosyal medya hesabından "Ne diyeyim ki? Ben senden razı sen benden... Ailelerimiz desen hepsine binlerce şükür. Canan Tan'ın bir kitabı var 'Yüreğim Seni Çok Sevdi' diye. Hakikaten seni çok seviyorum sevgilim! Hem de çok… Ahali, biz evleniyoruz. "diyerek duyurdu.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi

  Toplumun temel taşı olan ailenin sağlam ve güçlü temeller üzerinde kurulması gerektiğini vurgulayan Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Son Sığınak Aile" kitabında 10 maddelik "Evlilikte Niyet Sözleşmesi"ne yer verdi.

 • 14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 14-20 Eylül haftasında burçları neler bekliyor?

 • Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!

  Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır, Covid-19 enfeksiyonundan korunmak için tırnaklarımızın bakımında asla atlamamamız gereken 9 kuralı anlattı, önemli öneriler ve uyarılarda bulundu.

 • Uzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyinUzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyin

  Yaz döneminin ardından Covid-19 nedeniyle uzaktan eğitime başlayan öğrencilerin eğitimi kadar evlerinde sağlıklı beslenmeleri de büyük önem taşıyor.

 • Cildi yenilemeye yardımcı 9 besinCildi yenilemeye yardımcı 9 besin

  Havuz, güneş, kum derken yaz aylarında oldukça yıpranan cildimiz, bunlara bir de Covid-19 pandemisinden korunma kapsamında maske ve dezenfektan kullanımları da eklenince bu yaz her zamankinden fazla yıprandı. Ancak cildimizi yenilemek mümkün ve öncelikli yolu da sofralarımızdan geçiyor.