Meghan Markle neden makyajını kendisi yapıyor? Haberi - yenikadin.com
12.06.2019 09:45

Meghan Markle neden makyajını kendisi yapıyor?

Us Weekly, Sussex Düşesi Meghan Markle'ın makyajını kendisinin yaptığını duyurmuştu. Haberin arkasından herkes sebebinin ne olduğunu merak etti. Sebebi eltisi Kate Middleton mı?

Haber: Meghan Markle neden makyajını kendisi yapıyor?

2018 yılında Britanya Krallığının prensi Harry ile dünyaevine giren ve şimdilerde Sussex Düşesi unvanın taşıyan Meghan Markle için İngiliz basını kendi makyajını kendisinin yaptığı haberini yapmıştı. Sebebi merak edilen ve yine mi eltiler savaşı diye düşünülen sorunun cevabını Us Weekly açıkladı.

SEBEBİ KATE MİDDLETON DEĞİL

Haber sonrası sebebinin büyük gelin Kate Middleton'a benzememek ve onun makyajını kopyalamış gibi görünmemek olduğu düşünülmüştü. Ancak sebebi eski Amerikalı oyuncunun bağımsızlığına düşkünlüğü ve bu sebeple bağımsızlığı kaybetmemek için bir sembol niteliğinde makyajını kendisinin yaptığı öğrenildi.

Makyaj stili ile trend oluşturan hatta son zamanlarda Britanya'nın kaş stiline ilham veren Markle, kendi makyajın kendisi yapmayı sevse de tabi ki kendi düğünü gibi özel günlerde makyaj sanatçılarının maharetlerinden yararlanmayı da biliyor.Yeni Magazin Haberleri