Meghan Markle'ın tasarımları satışa çıktı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 16:47

Meghan Markle'ın tasarımları satışa çıktı

Sussex Düşesi Meghan Markle'ın Smart Works adlı dernek bünyesinde iş görüşmelerine giden kadınlar için hazırladığı kapsül koleksiyonu satışa çıktı.

Haber: Meghan Markle'ın tasarımları satışa çıktı

Meghan Markle'ın iş görüşmesine giden kadınlara destek olmak için hazırladığı kapsül koleksiyonu tamamlandı. Tanıtımı yapılan koleksiyon satışa sunuldu.

KAPSÜL KOLEKSİYON SATIŞTA

38 yaşındaki Sussex Düşesi Meghan Markle'ın 5 parçadan oluşan kapsül koleksiyonu internet üzerinden satışa sunuldu. İş görüşmesine giden kadınlar için tasarlanan kıyafetler İngiliz yardım derneği yararına satılacak. MeghaN Markle'ın yardım amaçlı tasarladığı kıyafetler online ortamda satışa sunuldu.

Meghan Markle'ın tasarımları:

£ 19.50
Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.