Meghan Markle'ın kitaplığından kitap tavsiyeleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.08.2019 15:14

Meghan Markle'ın kitaplığından kitap tavsiyeleri

Tatilde şezlonga uzanıp kitap okumayı planlıyor ve kitap tavsiyelerine ihtiyaç duyuyorsanız Meghan Markle'ın kitaplığına göz atarak kitap seçimi yapabilirsiniz.

Haber: Meghan Markle'ın kitaplığından kitap tavsiyeleri

Meghan Markle'ın kitaplığından seçme 4 kitap ile tatilde keyifli anlar yaşayabilir, sürükleyici kitapların sayfaları arasında kaybolabilirsiniz.

1.KADINLAR ORMANI / PRAYERS FOR THE STOLEN - JENNIFER CLEMENT

İnsan hakları savunucusu yönü de olan Meghan Markle "Kadınlar Ormanı" kitabı ile size özel bir seçenek sunuyor. Meksika'nın kırsal bir bölgesinde yaşayan kadınların ve çocukların zorlu yaşamını konu alan kitap, bu konuyu çarpıcı şekilde gözler önüne seriyor.

2.DOKTOR UYKU/ DOCTOR SLEEP - STEPHEN KING

"The Shining" kitabının devamı niteliğinde olan kitap, bir kasabada yaşanan olayları konu ediniyor.Olayın kahramanı bir kasabada bakımevinde çalışmaya başlar ve ölmekte olan insanlara yardım etmeye çalışır.Oradaki insanlar ona "Doktor Uyku" adını verirler.Beğeni Toplayan kitap, tatil boyunca elinizden düşmeyecek bir kitap sizi içine sürükleyerek içine çekecek.

3.AMERİCAN TABLOID / JAMES ELLROY JAMES

Time Yılın Roman Ödülü alan American Tabloid, Kennedy'nin başkanlık dönemini ve suikastin detaylarını açıklıyor. Birçok devlet sırrını açıklayan kitapta ABD'nin en önemli dönemlerine çarpıcı şekilde şahitlik edeceksiniz.

4.SAKA KUŞU/ THE GOLDFINCH - DONNA DARTT

Annesini bir müze gezisi sonrası kaybeden Theodore'nin öksüz hayatını ve yaşamını anlatan kitapta, kahramanın müze ezgisi sırasında aldığı Saka Kuşu tablosu ile olan ilişkisi sizi derinden etkileyecek. Özellikle sanata ilgisi olanlar, bu kitabı çok sevecek.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'