Meghan Markle'ın kitaplığından kitap tavsiyeleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.08.2019 15:14

Meghan Markle'ın kitaplığından kitap tavsiyeleri

Tatilde şezlonga uzanıp kitap okumayı planlıyor ve kitap tavsiyelerine ihtiyaç duyuyorsanız Meghan Markle'ın kitaplığına göz atarak kitap seçimi yapabilirsiniz.

Haber: Meghan Markle'ın kitaplığından kitap tavsiyeleri

Meghan Markle'ın kitaplığından seçme 4 kitap ile tatilde keyifli anlar yaşayabilir, sürükleyici kitapların sayfaları arasında kaybolabilirsiniz.

1.KADINLAR ORMANI / PRAYERS FOR THE STOLEN - JENNIFER CLEMENT

İnsan hakları savunucusu yönü de olan Meghan Markle "Kadınlar Ormanı" kitabı ile size özel bir seçenek sunuyor. Meksika'nın kırsal bir bölgesinde yaşayan kadınların ve çocukların zorlu yaşamını konu alan kitap, bu konuyu çarpıcı şekilde gözler önüne seriyor.

2.DOKTOR UYKU/ DOCTOR SLEEP - STEPHEN KING

"The Shining" kitabının devamı niteliğinde olan kitap, bir kasabada yaşanan olayları konu ediniyor.Olayın kahramanı bir kasabada bakımevinde çalışmaya başlar ve ölmekte olan insanlara yardım etmeye çalışır.Oradaki insanlar ona "Doktor Uyku" adını verirler.Beğeni Toplayan kitap, tatil boyunca elinizden düşmeyecek bir kitap sizi içine sürükleyerek içine çekecek.

3.AMERİCAN TABLOID / JAMES ELLROY JAMES

Time Yılın Roman Ödülü alan American Tabloid, Kennedy'nin başkanlık dönemini ve suikastin detaylarını açıklıyor. Birçok devlet sırrını açıklayan kitapta ABD'nin en önemli dönemlerine çarpıcı şekilde şahitlik edeceksiniz.

4.SAKA KUŞU/ THE GOLDFINCH - DONNA DARTT

Annesini bir müze gezisi sonrası kaybeden Theodore'nin öksüz hayatını ve yaşamını anlatan kitapta, kahramanın müze ezgisi sırasında aldığı Saka Kuşu tablosu ile olan ilişkisi sizi derinden etkileyecek. Özellikle sanata ilgisi olanlar, bu kitabı çok sevecek.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17