Meghan Markle'ın elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.09.2019 13:25

Meghan Markle'ın elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı

Kraliyet gelini Meghan Markle, ünlü bir modacının düğününe katıldı. Göz kamaştıran elbisesiyle düğünde dikkatleri üzerine çeken Markle, elbisesini fiyatıyla da dudak uçuklattı.

Haber: Meghan Markle'ın elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı

Ünlü modacı Misha Nonoo'nun düğününde katılan Meghan Markle, düğünde giydiği kıyafetle olay oldu. 9 bin euro değerinde kıyafet giyen Markle, şıklığıyla da göz kamaştırdı.

YILDIZLAR GEÇİDİ

Bir süredir beraber olduğu sevgilisi Mikey Hess ile evlenen modacı Misha Nonoo'nun düğünü yıldızlar geçidine döndü. Ivanka Trump, Orlando Bloom ve nişanlısı Katy Perry, Prens Harry ve Meghan Markle ile kuzeni Prenses Beatrice, James Corden, Karlie Kloss'un konuk olduğu törende Markle, objektiflerin odağı oldu.

9 BİN EURO

9 bin euro değerinde V yaka, payetli, kabarık kollu siyah renk elbisesiyle göz kamaştırdı. Düğününe dikkat çekici ismi olan Meghan Markle, elbisesinin şıklığı ve fiyatı ile moda dünyasında gündem oldu.



Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.