Medicana Sivas Hastanesinden Öğretmenlere İndirim Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.11.2018 15:39

Medicana Sivas Hastanesinden Öğretmenlere İndirim

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü ile Medicana Sivas Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı.

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü ile Medicana Sivas Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, müdürlüğün toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray katıldı.

İmza töreninde konuşan Savaşçı, Demiray ile yaptıkları görüşmenin ardından yüzde 20 olarak imzalanan indirim sözleşmesinin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yıl sonuna kadar yüzde 25 olarak uygulanması yönünde karar aldıklarını belirtti.

İmzalanan indirim sözleşmesinin kurum personeli ve birinci derece aile bireylerinin sağlık hizmetlerinden yüzde 20 oranında indirimle faydalanmasını kapsadığını aktaran Demiray ise yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla indirim oranını yüzde 25'e çıkarma kararı aldıklarını ifade etti.

Öğretmenler Günü'ne özel kampanyaya, indirim kapsamı dışındaki kadın doğum hizmetlerinin de dahil edildiğini müjdeleyen Demiray, bu indirimin yarından geçerli olmak üzere yıl sonuna kadar yüzde 25 olarak uygulanacağını, yeni yıl itibarıyla ise kadın doğum hizmetleri dışındaki indirim oranının yüzde 20 olarak devam edeceğini kaydetti.

Konuşmaların ardından Demiray ve Savaşçı, Sağlık Hizmetleri İndirim Protokolü'nü imzaladı.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

  • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
    Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

    Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

    11.10.2019 14:53