Makyajsız da güzeller Haberi - yenikadin.com
19.07.2019 15:41

Makyajsız da güzeller

Ünlüleri her gün televizyonlarda sinemalarda ve konserlerde hep en bakımlı ve profesyonel yapılmış makyajlarıyla görüyoruz. Peki çok beğendiğimiz bu tanınmış isimlerle en doğal halleriyle ve makyajsızken karşılaşsak ne olur?

Haber: Makyajsız da güzeller

Biz de sizin için Türkiye'nin tanınmış isimlerinin kendi instagram hesaplarında paylaşmış olduğu no make-up etiketli paylaşımları derledik.

FAHRİYE EVCEN

Duru güzelliği ile Fahriye evcen kamera karşısına makyajsız çıkmaktan çekinmeyen ünlülerden.

MERVE BOLUĞUR

Bir diğer doğal güzel ünlülerden Merve Boluğur. Her zaman doğal her zaman ışıl ışıl.

DEMET AKALIN

Genelde yoğun makyajsız görmeye alışık olduğumuz Demet Akalın, kişisel instagram hesabında makyajsız hallerini takipçileriyle paylaşmaktan çekinmiyor.

SİNEM KOBAL

Çok küçük yaşlarda kamera karşısına geçen Sinem Kobal, makyaja ve kamera ışıklarına çok alışkın. Bu yüzden fırsat bulduğu her an yüzünü dinlendirdiğini söyleyen Kobal, instagram üzerinden de bu hallerini paylaşmaktan çekinmiyor.

MERYEM UZERLİ

Cüretkar pozlarıyla sık sık gündem olan Meryem Uzerli'de makyajsız halini paylaşmaktan çekinmeyen ünlülerden.

BİRCE AKALAY

Kısacık kestirdiği saçları ile bir anda basının ilgi odağı olan Birce Akalay, günlük hayatında makyaj sevmeyen ünlülerden.

İVANA SERT

Yoğun bir şekilde sporla ilgilenen İvana Sert, bu temposunda makyaja pek de zaman ayıramıyor gibi duruyor. Doğal hali oldukça güzel olan Sert, makyajı seven ünlüler arasında.Yeni Yenikadın Haberleri

  • Pandemide bebeğinizi emzirmenin 10 kuralı!Pandemide bebeğinizi emzirmenin 10 kuralı!

    Her geçen gün daha fazla kişide görülen Covid-19 enfeksiyonunun yüksek bulaş riski özellikle hamileleri ve emziren anneleri bir başka endişelendiriyor.

  • 100 gebeden 90'ı koronavirüsü hafif atlatıyor100 gebeden 90'ı koronavirüsü hafif atlatıyor

    Koronavirüs salgını nedeniyle birçok gebe, düzenli muayenelerini olmak için hastaneye gitmekten çekiniyor. Anne adayları, kovid-19 pozitif olmaktan endişe duymanın yanı sıra virüsün bebeğe bulaşma ve tedavide kullanılan ilaçların bebeği etkileme riski ile ilgili birçok soruya cevap arıyor.