Makyajın Kurallarını Değiştiren 10 Maskara Hilesi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Makyajın Kurallarını Değiştiren 10 Maskara Hilesi

Maskarayı daha kolay uygulamak, daha hacimli ve dolgun görünen kirpiklere kavuşmak için maskara hileleri size yardımcı olacak.

Haber: Makyajın Kurallarını Değiştiren 10 Maskara Hilesi

Makyaj yaparken maskara sürmenin sizi ne kadar zorladığını biliyoruz. Hem maskara uygulamasını kolaylaştıracak hem de kirpiklerinizi istediğinizden çok daha etkili gösterecek maskara hileleri ile size özel tüyolar hazırladık.

TOPAKLANMAYI ÖNLEMEK İÇİN

Kirpiklerde topaklanma olmaması için maska fırçasını uygulama öncesi temiz mendile sürün.Fırçadaki fazla maskarayı aldıktan sonra ok gibi kirpiklere sahip olabilirsiniz.

DAHA UZUN KİRPİKLER İÇİN

Maskara fırçasını tutuş şekliniz kirpiklerini görünümünü etkileyen en önemli faktörlerdendir. Daha uzun bir kirpik için maskaranın son dokunuşunu fırçayı dik tutarak yapmanız gerekiyor.

UZUN SÜREN KIVRIMLAR İÇİN

Kirpik kıvırıcıyla maskarayı bir arada kullanarak kirpiklerinizin kıvrımlarının uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için maskaradan önce kirpik kıvırıcı uygulamanız yeterlidir.

DAHA GÜR KİRPİKLER İÇİN

Kirpikleriniz ince ve açık renkli ise onları biraz gürleştirmeye ihtiyaç duyacaksınız. Maskarayı kirpiklerin alt tarafına sürmekle yetinmeyin. Dipten uca kadar kirpiklerin tamamına uygulama yaparak gür görünümlü kaşlara sahip olacaksınız.

DAHA KIVRIMLI KİRPİKLER

Kirpiklerinizin daha kıvrımlı olması için maskaranın 2. katını uygularken maskarayı sola ve sağa hareket ettirerek efekt verin.

MASKARANIN BULAŞMAMASI İÇİN

Maskaranın göz çevresine bulaşmasını engellemek için yemek kaşığını kullanabilirsiniz. Bir elinizle yemek kaşığını taşmaması gereken bölgeye tutup diğer elinizle maskara sürebilirsiniz.

13.3.2019 16:55 [11832327]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.