Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.09.2019 13:56

Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi

New York Moda Haftası tamamlandı. Şimdi de gözlerimizi İngiltere'nin havası pek de belli olmayan ama tüm dünyanın tartışmasız en gözde şehirlerinden birisi Londra'ya çeviriyoruz.

Haber: Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi

Harika defilelere, inanması güç moda şovlarına, yetenek abidesi modacılara bu yıl da kapılarını sonuna kadar açan Londra, görsel şölenleri anlamında sektörün önde gelen isimlerinden tam not aldı. Bu şovlarda en çok dikkat çeken ve gelecek yılların muhtemel tüm stilistlere etki edecek birkaç görünüm vardı.

SIMONE ROCHA İLE OTANTİK BİR BAHAR HAVASI

Bu yıl Londra Moda Haftasının en dikkat çeken görünümleri Simone Rocha defilesindeydi. 1960'ların esintilerini tatlı bir bahar havası ile harmanlayan ve pastel tonlarda uçuşan renkler kullanan Simone, adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

JW ANDERSON'UN GENÇ ÇİZGİSİ

Genç, feminen ve bir o kadar da iddialı bir modacı JW Anderson,markasını da Londra Moda Haftası'nda yaptığı şov ile oldukça iyi bir yere konumlandırmayı başardı.

BİR TÜRK ESİNTİSİ

Erdem by Erdem Moralıoğlu bu moda haftasınada podyumda adeta rüzgar gibi esti. Kendine sade ve sofistike bir tarz yaratan Erdem Moralıoğlu İngiliz kraliyet ailesinin favori prensesi Kate Middleton'ın da gözdesi durumunda.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53