Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.09.2019 13:56

Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi

New York Moda Haftası tamamlandı. Şimdi de gözlerimizi İngiltere'nin havası pek de belli olmayan ama tüm dünyanın tartışmasız en gözde şehirlerinden birisi Londra'ya çeviriyoruz.

Haber: Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi

Harika defilelere, inanması güç moda şovlarına, yetenek abidesi modacılara bu yıl da kapılarını sonuna kadar açan Londra, görsel şölenleri anlamında sektörün önde gelen isimlerinden tam not aldı. Bu şovlarda en çok dikkat çeken ve gelecek yılların muhtemel tüm stilistlere etki edecek birkaç görünüm vardı.

SIMONE ROCHA İLE OTANTİK BİR BAHAR HAVASI

Bu yıl Londra Moda Haftasının en dikkat çeken görünümleri Simone Rocha defilesindeydi. 1960'ların esintilerini tatlı bir bahar havası ile harmanlayan ve pastel tonlarda uçuşan renkler kullanan Simone, adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

JW ANDERSON'UN GENÇ ÇİZGİSİ

Genç, feminen ve bir o kadar da iddialı bir modacı JW Anderson,markasını da Londra Moda Haftası'nda yaptığı şov ile oldukça iyi bir yere konumlandırmayı başardı.

BİR TÜRK ESİNTİSİ

Erdem by Erdem Moralıoğlu bu moda haftasınada podyumda adeta rüzgar gibi esti. Kendine sade ve sofistike bir tarz yaratan Erdem Moralıoğlu İngiliz kraliyet ailesinin favori prensesi Kate Middleton'ın da gözdesi durumunda.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.