Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi Haberi - yenikadin.com
20.09.2019 13:56

Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi

New York Moda Haftası tamamlandı. Şimdi de gözlerimizi İngiltere'nin havası pek de belli olmayan ama tüm dünyanın tartışmasız en gözde şehirlerinden birisi Londra'ya çeviriyoruz.

Haber: Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi

Harika defilelere, inanması güç moda şovlarına, yetenek abidesi modacılara bu yıl da kapılarını sonuna kadar açan Londra, görsel şölenleri anlamında sektörün önde gelen isimlerinden tam not aldı. Bu şovlarda en çok dikkat çeken ve gelecek yılların muhtemel tüm stilistlere etki edecek birkaç görünüm vardı.

SIMONE ROCHA İLE OTANTİK BİR BAHAR HAVASI

Bu yıl Londra Moda Haftasının en dikkat çeken görünümleri Simone Rocha defilesindeydi. 1960'ların esintilerini tatlı bir bahar havası ile harmanlayan ve pastel tonlarda uçuşan renkler kullanan Simone, adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

JW ANDERSON'UN GENÇ ÇİZGİSİ

Genç, feminen ve bir o kadar da iddialı bir modacı JW Anderson,markasını da Londra Moda Haftası'nda yaptığı şov ile oldukça iyi bir yere konumlandırmayı başardı.

BİR TÜRK ESİNTİSİ

Erdem by Erdem Moralıoğlu bu moda haftasınada podyumda adeta rüzgar gibi esti. Kendine sade ve sofistike bir tarz yaratan Erdem Moralıoğlu İngiliz kraliyet ailesinin favori prensesi Kate Middleton'ın da gözdesi durumunda.