Little Caesars Pizza Türkiye'de Daha da Büyüyecek Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
2.11.2015 16:53

Little Caesars Pizza Türkiye'de Daha da Büyüyecek

Little Caesars Pizza Operasyon Müdürü Cem Gökdoğan, Türkiye'de toplam 81 şubesiyle hizmet veren şirketin, Anadolu'da açacağı yeni şubelerle büyümeyi hedeflediğini söyledi.

Little Caesars Pizza Operasyon Müdürü Cem Gökdoğan, 8 yıldır üst üste Amerika'nın en iyisi seçilen Little Caesars; girişimciler, yatırımcılar ve markaları bir araya getiren " Bayim olurmusun" fuarında yerini alıyor.

DÜNYANIN VE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜKLERİNDEN

Dünya'nın ve Türkiye'nin en büyük pizza markalarından olan Little Caesars Pizza, son bir yıl içinde başlattığı özel franchise atılımıyla Türkiye genelindeki şubeleşme başarısını satışa da taşıdı.

DAHA DA BÜYÜYECEK

Türkiye'de toplam 81 şubesiyle hizmet veren şirket, Anadolu'da açacağı yeni şubeleriyle büyümeyi hedefliyor.


Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Alışveriş Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.