Leonardo DiCaprio: Margot Robbie aklımı başımdan aldı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 14:55

Leonardo DiCaprio: Margot Robbie aklımı başımdan aldı

Leonardo DiCaprio, Bir Zamanlar Hollywood'da filminde rol arkadaşı olan Margot Robbie ile ilgili samimi bir itirafta bulundu.

Haber: Leonardo DiCaprio: Margot Robbie aklımı başımdan aldı

Leonardo DiCaprio, "O gün aklımı başımdan aldı" diyerek Margot Robbie ile ilgili itirafta bulundu. DiCaprio, rol arkadaşını öve öve bitiremedi.

BARDAK FIRLATTIĞI SAHNEYİ UNUTAMAMIŞ

Leonardo DiCaprio, "İlk filmimizde yüzüme 3 kez bardak attığı bir sahnemiz vardı. O gün oyunculuk yeteneğiyle aklımı başımdan aldı" diyerek Margot Robbie'ye duyduğu hayranlığı dile getirdi.

İLK PROJELERİ 2013 YILINDA

Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie ilk kez 2013 yapımı Para Avcısı (The Wolf of Wall Street) filminde kamera karşısına geçmişti.

MARGOT ROBBİE'NİN PAYLAŞIMLARI

Margot Robbie, kişisel sosyal medya hesabından paylaşımlar yapıyor. Paylaşımlarda DiCaprio'ya ait görsellerin olması da dikkat çekiyor.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'