Lady Gaga'nın 18 santimlik platform topukluları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
2.07.2019 12:25

Lady Gaga'nın 18 santimlik platform topukluları

Stili ile her zaman gündem olan Lady Gaga, bu kez de topuklu ayakkabısı ile dikkatleri üzerine çekti. 33 yaşındaki ünlü şarkıcı, verdiği konser sonrası otelden çıkarken 18 santim topuklu platforma ayakkabısı ile görüntülendi.

Haber: Lady Gaga'nın 18 santimlik platform topukluları

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, yüksek platform topukluları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 18 santim platform ayakkabı ile görülen Lady Gaga, rahat hareket edebilmesi ile takdir topladı.

18 SANTİM

Hafta sonu Stonewall Inn'de verdiği konser sonrası otel çıkışında görüntülenen Lady Gaga, 18 santimlik platform ayakkabısı ile şaşırttı. 1,55 boyundaki Lady Gaga, hayranlarına imza dağıtmayı da ihmal etmedi.

Topuk yüksekliği 18 santim olan platform ayakkabı ile rahat şekilde hareket eden ünlü şarkıcının dengeli hareketleri ise takdir topladı.Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.