Kutsi Sevgilisinden Ayrılınca Eski Eşi de Nişanlısını Terk Etti Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kutsi Sevgilisinden Ayrılınca Eski Eşi de Nişanlısını Terk Etti

Kutsi, sevgilisi Feyza Çıpa'dan ayrılmasının ardından, eski eşi de nişanlısını terk etti. Bu gelişmelerin ardından "Kutsi yeniden eski eşiyle barışıyor mu?" sorusu akıllara geldi.

Kutsi, 2008'de nikah masasına oturduğu Sinem Bayraktutar'ı 'Huzur Sokağı'ndaki partneri, 'Miss Turkey 2007' üçüncüsü Feyza Çıpa ile aldatmıştı. Kutsi, Feyza Çıpa'dan ayrılır ayrılmaz, eski eşi de nişanlısından ayrıldı.

AYRILIĞI KUTSİ DUYURDU

Sevgililer basının önüne ilk kez Aralık 2016'da çıktı. Feyza Çıpa "Yakında evleniyoruz" dedi. Ama o gün hiç gelmedi. İlk kriz Mayıs'ta çıktı. Sonra Feyza Çıpa'nın doğum gününde barıştılar. Ne var ki, Kutsi yine nikah masasına oturmaya yanaşmadı. Feyza Çıpa sonunda isyan edip ayrılık kararı aldı. Kutsi'nin tüm fotoğraflarını Instagram'dan sildi ve şöyle konuştu: "4 yıl süren, her saniyesi çok kıymetli olan bir beraberlik yaşadık. Son dönemlerde bazı konularda anlaşmazlık yaşıyorduk. Bunu daha fazla sürdürmenin yersiz olduğunu düşündük. Medenice yollarımızı ayırdık."

DÜĞÜN İPTAL EDİLDİ

Kutsi'nin Bodrum'a yerleşen eski eşi, geçen yıl Ezel Üneder ile nişanlanmıştı. Düğün iptal edildi. Tesadüfe bakın ki, Sinem Bayraktutar da Kutsi ile aynı tarihlerde Ezel Üneder ile ilişkisine nokta koydu.


27.9.2017 09:44 [10070367]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.