Kusursuz Eyeliner Sürmenin Sırları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kusursuz Eyeliner Sürmenin Sırları

Eyeliner sürerken şekilden şekile girip yine de istediğiniz sonucu elde edemiyor musunuz? İşte eşit ve kusursuz eyeliner sürmek için işinize yarayacak öneriler.

Haber: Kusursuz Eyeliner Sürmenin Sırları

Şeffaf Bant Kullanın

Sürdüğünüz eyelinerin iki gözünüz içinde eşit düzgün görünmesi için gözünüzün dış köşelerine bant yapıştırabilirsiniz. Bu adımı uygularken bandın yapışkanlığını almayı unutmayın. Bu yöntem kuyruklu eyelinerı çekmenizi kolaylaştırır.

Kuyruklu Eyeliner İçin Üçgen Çizin

Kuyruklu eyeliner çekerken göz kapağınızın dış köşelerine düz bir çizgi çekmeye çalışmak yerine önce üçgen şekli verip sonra göz kapağınızın iç tarafıyla kirpik hizasında birleştirin.

Noktaları Birleştirin

Eğer eyelinerı kuyruksuz kullananlardansanız tek seferde düz bir çizgi yapmaya zaman harcamak yerine göz kapağınıza nokta nokta uygulayıp daha sonra bu noktaları birleştirebilirsiniz.

Ellerinizle Destek Alın

Eyeliner sürerken ellerin titremesi göz makyajınızı mahvedebilir. Bu yüzden eyeliner çekerken ellerinizle yanağınızdan destek alabilirsiniz.

Kaynak: Yenikadin.com

7.7.2017 17:17 [9806414]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cinsel Hayatınız Evliliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?
  Cinsel Hayatınız Evliliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?

  Her evlilikte seks problemleri baş gösterebilir. Hatta bundan daha normal bir şey yoktur. Seks hayatınızdaki problemin ne boyutta olduğunu merak ediyorsanız bu yazımız tam da ihtiyacınız olan şey...

  28 dakika önce..
 • Hamilelikte Görülen 10 Şikayet ve Çözüm Önerileri
  Hamilelikte Görülen 10 Şikayet ve Çözüm Önerileri

  Hamileliğe bağlı yaşanan sıkıntılardan mide bulantısı, bel ağrısı, yorgunluk, sık idrara çıkma ve şişlik gibi şikayetlerin üstesinden gelmenin bir takım püf noktaları olduğunu belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Volkan Aksakallı, anne adaylarına çözüm önerileriyle ilgili bilgi verdi.

  43 dakika önce..
 • Kalitesiz Uyku İş Yerinde Verimi Düşürüyor
  Kalitesiz Uyku İş Yerinde Verimi Düşürüyor

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece “Özellikle iş dünyasında verimli olabilmek için kaliteli uyku çok önemli. İdeal uyku saati kişinin kendini sabah dinç uyanması için gereken süreye göre değişir. Bu zaman aralığı kiminde 5 saat kiminde 8 saat olabilir “diyor.

  1 saat önce..
 • Dengede Kalmalıyız
  Dengede Kalmalıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Ay yanan yolda ilerlerken denge aramak ve tartışma yaratabilecek hoş olmayan durumlardan uzak durmaya çalışalım.

  19.7.2018 21:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 3/Yönetici İdealize ettiğimiz durumlar değişiklik gerektirebilir.

  19.7.2018 21:30