Kusursuz Eyeliner Sürmenin Sırları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kusursuz Eyeliner Sürmenin Sırları

Eyeliner sürerken şekilden şekile girip yine de istediğiniz sonucu elde edemiyor musunuz? İşte eşit ve kusursuz eyeliner sürmek için işinize yarayacak öneriler.

Haber: Kusursuz Eyeliner Sürmenin Sırları

Şeffaf Bant Kullanın

Sürdüğünüz eyelinerin iki gözünüz içinde eşit düzgün görünmesi için gözünüzün dış köşelerine bant yapıştırabilirsiniz. Bu adımı uygularken bandın yapışkanlığını almayı unutmayın. Bu yöntem kuyruklu eyelinerı çekmenizi kolaylaştırır.

Kuyruklu Eyeliner İçin Üçgen Çizin

Kuyruklu eyeliner çekerken göz kapağınızın dış köşelerine düz bir çizgi çekmeye çalışmak yerine önce üçgen şekli verip sonra göz kapağınızın iç tarafıyla kirpik hizasında birleştirin.

Noktaları Birleştirin

Eğer eyelinerı kuyruksuz kullananlardansanız tek seferde düz bir çizgi yapmaya zaman harcamak yerine göz kapağınıza nokta nokta uygulayıp daha sonra bu noktaları birleştirebilirsiniz.

Ellerinizle Destek Alın

Eyeliner sürerken ellerin titremesi göz makyajınızı mahvedebilir. Bu yüzden eyeliner çekerken ellerinizle yanağınızdan destek alabilirsiniz.

Kaynak: Yenikadin.com

7.7.2017 17:17 [9806414]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kardeşler Arası Çatışmayı Önlemenin 12 Yolu
  Kardeşler Arası Çatışmayı Önlemenin 12 Yolu

  Çocuklar için aile ilk sosyalleşme ortamıdır. Ebeveynlerle kurulan ilişki; benlik algısı, temel güven duygusunun oluşması gibi temel kişilik gelişimini destekler. Kardeşler arasındaki ilişki de sosyalleşme becerilerini geliştirir. Ancak birden fazla çocuğu olan ailelerin özellikle karşılaştığı bir durum vardır ki o da “kardeşler arası çatışma”.

  5 saat önce..
 • Sevgiliniz Size Yalan Söylüyor Olabilir
  Sevgiliniz Size Yalan Söylüyor Olabilir

  Bir ilişkideki en önemli şey, güven duygusudur. Fakat bazen hepimiz yanlış insanlara güvenebiliyoruz ve bu da bütün ilişkilere kendimizi kapatmamıza neden oluyor. İşte bu hayal kırıklığını engellemek için bilmeniz gereken ipuçları;

  5 saat önce..
 • Balgamlı Öksürüğe Ne İyi Gelir?
  Balgamlı Öksürüğe Ne İyi Gelir?

  Özellikle sonbahar ve kış aylarında ortaya çıkan balgamlı öksürük kişiyi oldukça rahatsız edeb bir durumdur. Balgamlı öksürük, solunum yollarında meydana gelerek, sümüksü bir kıvamda olur. Balgamlı öksürük çoğu zaman dışarıya atılamaz. Balgamlı öksürüğe ne iyi gelir, balgamlı öksürük nedenleri nelerdir, balgamlı öksürüğü kesmek için neler yapılabilir sorularını sizler için araştırdık.

  5 saat önce..
 • Kalbinizde Biri Varken Bir Başkasından Hoşlanabilir Misiniz?
  Kalbinizde Biri Varken Bir Başkasından Hoşlanabilir Misiniz?

  Bir ilişkiniz varken bir başkasından hoşlandınız, bunun sonucunda kötü hissetmeye başlamadan önce kendinize soracağınız bazı sorularla bu duruma bir açıklık getirebilirsiniz.

  11.12.2017 16:30
 • Zencefilli Havuç Çorbası Tarifi
  Zencefilli Havuç Çorbası Tarifi

  Zencefil ve havucun bir araya gelmesiyle oluşacak vitamin deposunu düşünebiliyor musunuz? Kış aylarında sağlığımızı koruyacak enfes bir çorba tarifi.

  11.12.2017 16:15