Kraliyet Gelinleri Moda Savaşında Silahlanıyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kraliyet Gelinleri Moda Savaşında Silahlanıyor!

Kraliyet düşesi Kate Middleton, iddialara göre Meghan Markle'dan daha çekici görünmek için yeni bir hamle yaptı ve stil danışmanı tuttu.

Haber: Kraliyet Gelinleri Moda Savaşında Silahlanıyor!

Sürekli çatışan kraliyet kadınlarından Markle ve Middleton arasında çekici görünmek adına bir yarışma var gibi görünüyor. İngiliz basınına göre yarışı galip bitirmek isteyen 35 yaşındaki Middleton, dışardan destek alıyor.

TUTUMLU KATE MİDDLETON STİL DANIŞMANI TUTTU

İngiliz Kraliyet Ailesinin sevilen gelini Kate Middleton ve yeni eltisi Meghan Markle'ın aralarının bozuk olduğunu duymayan kalmadı. Evleri hatta sosyal medya hesaplarını ayıran eltiler için yeni bir savaş arenası daha ortaya çıktı: Moda.

Tutumluluğu ile bilinen Cambridge Düşesi Kate Middleton, yıllardan beri aynı kıyafetleri kullanıyordu. Buna rağmen yapılan son araştırmalarda yeni gelin Markle'ın önüne geçiyordu. Ancak tehlikelerin farkında olan Middleton, önlem aldı ve yeni bir stil danışmanı tuttu. İddiaların gölgesindeki stil danışmanı ise Vogue Dergisinin eski editörü Virginia Chadwyck-Healey oldu.

Virginia Chadwyck-Healey

Hatta still danışmanlığına çoktan başladığı dahi iddia edildi. Yaşlanmaya başlayan Middleton'ın daha genç gösteren makyajı ve daha bakımlı hallerini yeni stil danışmanına borçlu olduğunu söyleyenler var. Gelecek günler için Markle'ın bu güzel görünme yarışında hangi hamleyi yapacağı ise merak konusu oldu.

3.4.2019 16:49 [11913910]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.