Kozmetik marketlerde bayram indirimleri başladı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
1.08.2019 13:46

Kozmetik marketlerde bayram indirimleri başladı

Kozmetik ürün marketleri bayrama özel indirimleri ile kişisel bakım ürünlerinde şok indirimlere imza attı. Yüzde 70'lere varan indirimlerin görüldüğü kampanyalarda seçili ürünlerde özel indirimlere gidildi.

Haber: Kozmetik marketlerde bayram indirimleri başladı

Watsons, T-Shop ve Rossmann gibi kozmetik marketler, bayrama özel indirim kampanyası başlattı. Yüzde 70'lere varan indirimlerin olduğu kampanyalarda makyaj ürünlerinden parfümlere, güneş kremlerinden maskelere kadar birçok üründe indirimler gerçekleşti.

WATSONS BAYRAM KAMPANYASI

Watsons bayrama özel kampanya düzenleyerek yüzde 60'lara varan indirimlere gitti. Makyaj, cilt, saç bakım ve kişisel bakım ürünlerinde cazip fırsatların öne çıktığı katalogda cazip fırsatlar dikkat çekiyor. 30 Temmuz-10 Ağustos arası bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

ROSSMANN BAYRAM KAMPANYASI

Rosmann bayrama özel kampanya düzenledi. Seçili ürünlerde yüzde 60'lara vara indirimler uygulayan Rosmann, cilt, güneş bakım, makyaj, vücut ve saç bakım ürünlerinde büyük indirimlere imza attı. 11 Ağustos'a kadar geçerli kampanyadan faydalanabilirsiniz.

T-SHOP BAYRAM KAMPANYASI

T-Shop bayrama özel kampanya düzenleyerek seçili ürünlerde yüzde 70'lere varan indirimler gerçekleştirdi. 26-14 Ağustos arası geçerli kampanyada avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'