Kozmetik marketlerde bayram indirimleri başladı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
1.08.2019 13:46

Kozmetik marketlerde bayram indirimleri başladı

Kozmetik ürün marketleri bayrama özel indirimleri ile kişisel bakım ürünlerinde şok indirimlere imza attı. Yüzde 70'lere varan indirimlerin görüldüğü kampanyalarda seçili ürünlerde özel indirimlere gidildi.

Haber: Kozmetik marketlerde bayram indirimleri başladı

Watsons, T-Shop ve Rossmann gibi kozmetik marketler, bayrama özel indirim kampanyası başlattı. Yüzde 70'lere varan indirimlerin olduğu kampanyalarda makyaj ürünlerinden parfümlere, güneş kremlerinden maskelere kadar birçok üründe indirimler gerçekleşti.

WATSONS BAYRAM KAMPANYASI

Watsons bayrama özel kampanya düzenleyerek yüzde 60'lara varan indirimlere gitti. Makyaj, cilt, saç bakım ve kişisel bakım ürünlerinde cazip fırsatların öne çıktığı katalogda cazip fırsatlar dikkat çekiyor. 30 Temmuz-10 Ağustos arası bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

ROSSMANN BAYRAM KAMPANYASI

Rosmann bayrama özel kampanya düzenledi. Seçili ürünlerde yüzde 60'lara vara indirimler uygulayan Rosmann, cilt, güneş bakım, makyaj, vücut ve saç bakım ürünlerinde büyük indirimlere imza attı. 11 Ağustos'a kadar geçerli kampanyadan faydalanabilirsiniz.

T-SHOP BAYRAM KAMPANYASI

T-Shop bayrama özel kampanya düzenleyerek seçili ürünlerde yüzde 70'lere varan indirimler gerçekleştirdi. 26-14 Ağustos arası geçerli kampanyada avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.