Kötü Saç Günü İçin Kurtarıcı Saç Modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kötü Saç Günü İçin Kurtarıcı Saç Modelleri

Saçlarımız her gün istediğimiz performansı göstermiyorlar ne yazık ki. Bazen ne yaparsanız yapın saçlarınızı şekle sokamadığınız günlere uyanabiliyorsunuz. Bu günlere 'kötü saç günü' diyoruz. Sizin için kötü saç günlerine özel çareler sıraladık!

Haber: Kötü Saç Günü İçin Kurtarıcı Saç Modelleri

Derin saç ayrımı

Saçlarınız çok sönükse saçınızı derin bir şekilde yandan ayırarak hacim verebilir ve böylece özenilmemiş gibi görünen cool ve harika saçlara sahip olabilirsiniz. Saçınızı, kaşınızın dirseği hizasından dağınık bir şekilde ayırın ve arkasına hafifçe krepe yapın.

Bere veya şapka

Eğer çok acele yetişmeniz gereken bir yer varsa. Bırakın kuaförü duş almaya bile vaktiniz yoksa o zaman yapılacak en güzel hile bir bere veya şapka kullanmaktır. Saçlarınızın diplerindeki yağlanmayı saklayacak şapka ve bereler ile kışın soğuktan korunabilir; yazın ise şapkalar ile oldukça tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bereler ve şapkaları ister salık saç; isterseniz de dağınık bir örgü modeli ile kullanabilirsiniz.

Yarım topuz

Yarım topuzlar son birkaç yılın en trend saç modeli oldu. Kulağınızın üst hizasından ayırdığınız saçlarınızı yüksek bir şekilde toplayın. Bir krep yardımıyla hafif kabarttığınız saçlarınızı at kuyruğunuz etrafında dolayarak volümlü bir topuz elde edin. Hem derli toplu bir görünüm elde etmiş olursunuz hem de kimse kötü saç gününde olduğunuzu anlamaz.

Saç örgüsü

Romantik bir saç modeli yaratmanızı sağlayan örgü modelleri aynı zamanda çok başarılı bir kötü saç günü kurtarıcılarıdırlar. Hem kolay hem de şık görünen örgülü modeller sizin güne keyifli başlamnızı sağlayabilir. Özellikle uzun saçlara sahip olanlar bu modelleri çok rahat uygulayabilir. Farklı örgü yöntemlerinden faydalanarak çok çeşitli görünümler yakalayabilirsiniz

Topuz

Saçlarınızı sıkıca at kuyruğu yaparak başlayın. At kuyruğunun üst kısımından bir tutam alarak diplerine krepe yapın. Daha sonra bu tutamı at kuyruğunuzun etrafına dolayarak tel toka ile sabitleyin. Hiç saç tutamı kalmayana kadar işlemi tekrarlayın. Böylece büyük ve harika bir topuz elde etmiş olursunuz. Daha doğal bir görünüm elde etmek isterseniz saç diplerinizden biraz çekiştirerek saçlarınızı gevşetebilirsiniz.

Saç aksesuarları

Sabah güzelce taradığınız saçlarınıza ince veya kalın farketmeksizin zevkinize uygun saç bantlarıyla süsleyerek kötü saç gününü harika saç gününe çevirebilirsiniz. Saç aksesuarınızı ister salık saçlar ile, ister örgülü modeller ile isterseniz de topuz yaptığınızda kullanabilirsiniz.

10.7.2018 14:18 [11034471]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?
  Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?

  Evinizdeki negatiflikten ve enerji döküntülerinden kurtulmanın meditasyona benzer ufak kolaylıkları vardır. Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir sorusunun cevabını merak ediyorsanız cevapları haberimizin detaylarında...

  3 saat önce..
 • Uykusuzluğun Nedeni Omuz Ağrısı Olabilir
  Uykusuzluğun Nedeni Omuz Ağrısı Olabilir

  Omuz eklemi ile ilgili problemlere bağlı ağrıların genellikle gece ve uykuda rahatsızlık verdiğini vurgulayan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Enis Yıldırım, “Bu tür ağrıların altında eklemde kireçlenme, tendon iltihapları, sıkışma, eklem içi yırtıklar ve kas yırtıkları yatıyor olabilir” dedi.

  13.11.2018 20:00
 • Dikkatli Olalım
  Dikkatli Olalım

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün akşam saatlerine kadar (18:45) Oğlak burcunun son derecelerinde kalan Ay daha yorucu ve duygusal açıdan zorlayabilecek temalara işaret ediyor.

  13.11.2018 19:45
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 12/ Kamış Eksiklerimizi tamamlayabiliriz.

  13.11.2018 19:45
 • Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Önerdi: Günde 1 Kaşık Bile Yeseniz...
  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Önerdi: Günde 1 Kaşık Bile Yeseniz...

  Günde bir kaşık tüketilen bu yiyecek kadınlarda ve erkeklerde cinsel isteği...

  13.11.2018 19:30