Kötü gün dostu burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.09.2019 16:16

Kötü gün dostu burçlar

Bazı burçlarla belirli burçlarla uyum sağlarken bazı burçlar herkesin dert ortağı ve kötü gün dostu olur. Siz de yardımsever burçları yakından tanıyarak zor günlerinizde yanınızda olacak bir dost edinebilirsiniz.

Haber: Kötü gün dostu burçlar

Zor günlerinizde yalnız kalmaktan ve dertlerinizi paylaşamamaktan korkuyorsanız, kötü gün dostu burçları dost edinerek geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

AKREP BURCU

Akrep burcu hakkında söylenen olumsuz yorumları bir kenara bırakın. Çünkü onlar kötü gün dostu, yardımsever insanlardır. Akrep burcuyla dost olarak güvenebileceğiniz ve sır paylaşabileceğiniz bir arkadaşlık kurabilirsiniz.

BALIK BURCU

Arkadaşlık konusunda en cana yakın burçlardan olan Balıklar, karşısındakini yargılamak, zorlamak ve incitmez. Dost canlısı yanları ile arkadaşlarının yanında olan Balıklar aynı zamanda yönlendirici özellikleri ile sevdiği insanlara yön verirler.

BOĞA BURCU

Sevdiği insanı el üstünde tutan Boğa burcu insanları, sıkı bir sırdaş ve hoşgörülü bir arkadaştır. Sabır konusunda arkadaşlarına karşı oldukça esnek olan Boğalar, sıkmaz, acele etmez, ısrar etmez; yardım eder, saygı duyar.

YAY BURCU

Samimiyet ve iyilik timsali Yaylar, derdinizi dinler ve sizin sırdaşınız olur. En sıkıcı anda bile bir eğlence bulup neşenizi yerine getiren Yaylar, risk almayı sevseler de arkadaşlık konusunda sıfır risk ilkesiyle hareket ederler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53