Kötü gün dostu burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.09.2019 16:16

Kötü gün dostu burçlar

Bazı burçlarla belirli burçlarla uyum sağlarken bazı burçlar herkesin dert ortağı ve kötü gün dostu olur. Siz de yardımsever burçları yakından tanıyarak zor günlerinizde yanınızda olacak bir dost edinebilirsiniz.

Haber: Kötü gün dostu burçlar

Zor günlerinizde yalnız kalmaktan ve dertlerinizi paylaşamamaktan korkuyorsanız, kötü gün dostu burçları dost edinerek geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

AKREP BURCU

Akrep burcu hakkında söylenen olumsuz yorumları bir kenara bırakın. Çünkü onlar kötü gün dostu, yardımsever insanlardır. Akrep burcuyla dost olarak güvenebileceğiniz ve sır paylaşabileceğiniz bir arkadaşlık kurabilirsiniz.

BALIK BURCU

Arkadaşlık konusunda en cana yakın burçlardan olan Balıklar, karşısındakini yargılamak, zorlamak ve incitmez. Dost canlısı yanları ile arkadaşlarının yanında olan Balıklar aynı zamanda yönlendirici özellikleri ile sevdiği insanlara yön verirler.

BOĞA BURCU

Sevdiği insanı el üstünde tutan Boğa burcu insanları, sıkı bir sırdaş ve hoşgörülü bir arkadaştır. Sabır konusunda arkadaşlarına karşı oldukça esnek olan Boğalar, sıkmaz, acele etmez, ısrar etmez; yardım eder, saygı duyar.

YAY BURCU

Samimiyet ve iyilik timsali Yaylar, derdinizi dinler ve sizin sırdaşınız olur. En sıkıcı anda bile bir eğlence bulup neşenizi yerine getiren Yaylar, risk almayı sevseler de arkadaşlık konusunda sıfır risk ilkesiyle hareket ederler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"
  Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"

  Dr. Sedef Bingül ile geçtiğimiz haftalarda okuyucuyla buluşan kitabı "Sağlığın Doğru Şifreleri" ve sağlıklı yaşama dair doğru bilinen yanlışlar üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdim.

  14.2.2020 14:05
 • İişkilerde belirsizliklere son!
  İişkilerde belirsizliklere son!

  Türkiye'nin lider prezervatif markası 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medyada birçok kullanıcının ilişkilerdeki belirsizliklerden dolayı sıkıldıklarını dile getirmeleri üzerine sessiz kalmadı.

  14.2.2020 10:38