Kötü gün dostu burçlar Haberi - yenikadin.com
19.09.2019 16:16

Kötü gün dostu burçlar

Bazı burçlarla belirli burçlarla uyum sağlarken bazı burçlar herkesin dert ortağı ve kötü gün dostu olur. Siz de yardımsever burçları yakından tanıyarak zor günlerinizde yanınızda olacak bir dost edinebilirsiniz.

Haber: Kötü gün dostu burçlar

Zor günlerinizde yalnız kalmaktan ve dertlerinizi paylaşamamaktan korkuyorsanız, kötü gün dostu burçları dost edinerek geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

AKREP BURCU

Akrep burcu hakkında söylenen olumsuz yorumları bir kenara bırakın. Çünkü onlar kötü gün dostu, yardımsever insanlardır. Akrep burcuyla dost olarak güvenebileceğiniz ve sır paylaşabileceğiniz bir arkadaşlık kurabilirsiniz.

BALIK BURCU

Arkadaşlık konusunda en cana yakın burçlardan olan Balıklar, karşısındakini yargılamak, zorlamak ve incitmez. Dost canlısı yanları ile arkadaşlarının yanında olan Balıklar aynı zamanda yönlendirici özellikleri ile sevdiği insanlara yön verirler.

BOĞA BURCU

Sevdiği insanı el üstünde tutan Boğa burcu insanları, sıkı bir sırdaş ve hoşgörülü bir arkadaştır. Sabır konusunda arkadaşlarına karşı oldukça esnek olan Boğalar, sıkmaz, acele etmez, ısrar etmez; yardım eder, saygı duyar.

YAY BURCU

Samimiyet ve iyilik timsali Yaylar, derdinizi dinler ve sizin sırdaşınız olur. En sıkıcı anda bile bir eğlence bulup neşenizi yerine getiren Yaylar, risk almayı sevseler de arkadaşlık konusunda sıfır risk ilkesiyle hareket ederler.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi

  Toplumun temel taşı olan ailenin sağlam ve güçlü temeller üzerinde kurulması gerektiğini vurgulayan Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Son Sığınak Aile" kitabında 10 maddelik "Evlilikte Niyet Sözleşmesi"ne yer verdi.

 • 14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 14-20 Eylül haftasında burçları neler bekliyor?

 • Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!

  Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır, Covid-19 enfeksiyonundan korunmak için tırnaklarımızın bakımında asla atlamamamız gereken 9 kuralı anlattı, önemli öneriler ve uyarılarda bulundu.

 • Uzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyinUzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyin

  Yaz döneminin ardından Covid-19 nedeniyle uzaktan eğitime başlayan öğrencilerin eğitimi kadar evlerinde sağlıklı beslenmeleri de büyük önem taşıyor.

 • Cildi yenilemeye yardımcı 9 besinCildi yenilemeye yardımcı 9 besin

  Havuz, güneş, kum derken yaz aylarında oldukça yıpranan cildimiz, bunlara bir de Covid-19 pandemisinden korunma kapsamında maske ve dezenfektan kullanımları da eklenince bu yaz her zamankinden fazla yıprandı. Ancak cildimizi yenilemek mümkün ve öncelikli yolu da sofralarımızdan geçiyor.