Koreli kadınların güzellik sırları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.06.2019 10:27

Koreli kadınların güzellik sırları

Güzellik ve bakım ürünleri tüm dünyaca tescil edilmiş ve güzellik alanında en fazla zamanı ve eforu harcayan Koreli kadınların güzellik sırlarını ve ritüellerini sizi için derledik.

Haber: Koreli kadınların güzellik sırları

Pürüzsüz bir cildin ön koşulunun cilt bakımı olduğunu söyleyen Koreli kadınlar, doğal cilt bakımı ile pürüzsüz, beyaz ve canlı bir cildi önceliyorlar. Üstelik bunun için bazı rutinler belirlemişler. İşte, Koreli kadınların güzellik rutinleri...

NEMLENDİRİCİLER VE GÖZENEK AÇMA İLK SIRADA

Bitkisel ürünler kullanan Koreli kadınlar, her mevsim güneş kremi kullanıyorlar. Duşta gözenekleri açıldıktan sonra bitkisel bir nemlendirici ya da masaj yağı kullanıyorlar. Ayrıca gözenekleri açmak için sıcak havlu ile 15 dakika bekleme yöntemini kullanıyorlar. Mutlaka haftada bir cilt maskesi uyguluyorlar.

ÖNCE NEMLENDİRİCİ SONRA SERUM VE YİNE NEMLENDİRİCİ

Nemlendiciyi sürdükten sonra serum uygulayan bu kadınlar ardından tekrar nemlendirici yaparak cildi besliyorlar. Daha genç durmalarının sırrını da makyajda doğal olmayan renkleri kullanmamalarına ithaf ediyorlar. Cildi hafifçe renklendiren ve doğallıktan uzaklaştırmayan hafif pembe tonları kullanıyorlar. Böylece 30'larının sonlarında bile 20'lerinde gibi görünüyorlar. Gece yatmadan önce ise maske kullanıyorlar. Ancak haftalık olan maskeleri değil günlük kullanıma uygun maskeleri kullanmanız gerekiyor.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor