Klozetleri hijyenik hale getiren pratik yöntemler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
24.07.2019 11:27

Klozetleri hijyenik hale getiren pratik yöntemler

Klozet temizliği çok uğraştırıcı ve zordur. Ancak pratik uygulamalarla yorulmadan klozetlerinizde hijyeni sağlayabilirsiniz.

Haber: Klozetleri hijyenik hale getiren pratik yöntemler

"Evde temizlikten ödün vermiyorum" diyorsanız size temizliğin en zor bölümlerinden biri olan klozet temizliği konusunda pratik çözümlere ihtiyaç duyacaksınız. İşte klozetlerde işinizi kolaylaştıracak hijyenik çözümler…

KOLA

Kolayla klozetleri rahatça temizleyebilirsiniz. Klozete kolayı dökün ve gece boyunca bekleyin. Sabah sifonu çekin. Klozetiniz pırıl pırıl olacak.

SİRKE

Sirkeyi temizlikte kullanmadığınız yer hemen hemen yok gibi. Klozet de sirkenin etkili olduğu alanlardan biridir. Beyaz sirkeyi klozete dökün ve biraz bekleyin. Sonra sifonu çekin bu kadar basit.

PROTEZ DİŞ TEMİZLEYİCİLERİ

Protez diş temizleyicilerini klozetin içine atın. Yaklaşık 3 saat bekledikten sonra hafifçe ovun ve sifonu çekin.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

  • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
    Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

    Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

    9.12.2019 10:52