Klozetleri hijyenik hale getiren pratik yöntemler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
24.07.2019 11:27

Klozetleri hijyenik hale getiren pratik yöntemler

Klozet temizliği çok uğraştırıcı ve zordur. Ancak pratik uygulamalarla yorulmadan klozetlerinizde hijyeni sağlayabilirsiniz.

Haber: Klozetleri hijyenik hale getiren pratik yöntemler

"Evde temizlikten ödün vermiyorum" diyorsanız size temizliğin en zor bölümlerinden biri olan klozet temizliği konusunda pratik çözümlere ihtiyaç duyacaksınız. İşte klozetlerde işinizi kolaylaştıracak hijyenik çözümler…

KOLA

Kolayla klozetleri rahatça temizleyebilirsiniz. Klozete kolayı dökün ve gece boyunca bekleyin. Sabah sifonu çekin. Klozetiniz pırıl pırıl olacak.

SİRKE

Sirkeyi temizlikte kullanmadığınız yer hemen hemen yok gibi. Klozet de sirkenin etkili olduğu alanlardan biridir. Beyaz sirkeyi klozete dökün ve biraz bekleyin. Sonra sifonu çekin bu kadar basit.

PROTEZ DİŞ TEMİZLEYİCİLERİ

Protez diş temizleyicilerini klozetin içine atın. Yaklaşık 3 saat bekledikten sonra hafifçe ovun ve sifonu çekin.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'