Kıvırcık saçları daha güzel gösterecek günlük saç modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.06.2019 10:48

Kıvırcık saçları daha güzel gösterecek günlük saç modelleri

Kıvırcık saçlar güzel kullanıldığında oldukça göz alıcıdır. Ancak kendi hallerinde başa çıkılamaz bir hale gelir. İşte, saçları daha ön plana çıkaran ve daha cool bir görüntü veren kıvırcık saç modelleri...

Haber: Kıvırcık saçları daha güzel gösterecek günlük saç modelleri

Sürekli kabarsalar ve kolayca şekil almasalar da kıvırcık saçlar canlı ve hoş görünürler. Özellikle bazı saç modelleri vardır ki onlar tam kıvırcık saçlar için oluşturulmuştur. İşte, kıvırcık saçlara güzellik katacak saç modelleri...

RAHAT VE ŞIK YARIM TOPUZLAR

KENDİ HALİNE BIRAKILAN DOĞAL VE RENKLİ SAÇLAR

KAHKÜL İLE YÜZÜ ÇEVRELEYEN KIVIRCIK SAÇLAR

HEM TATLI HEM ASİL TOPUZLAR

SAÇLARIN ARASINDA GİZLENEN ÖRGÜLER

RENKLİ VE FEMİNEN BANDANALAR

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor