Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çifti Bali'de aşk tazeledi! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
13.09.2019 09:14

Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çifti Bali'de aşk tazeledi!

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer Tatlıtuğ Endonezya'nın Bali adasında tatil yapıyor. Tatilde aşk tazeleyen çift, yoğun geçen önceki sezonun yorgunluğunu atıyor.

Haber: Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çifti Bali'de aşk tazeledi!

Geçtiğimiz sezon "Çarpışma" dizisi ile yoğun bir sezon geçiren Kıvanç Tatlıtuğ, tatilin büyük kısmını Türkiye'de kendinse ait teknede geçirirken tatil devamı için rotayı Endonezya'nın Bali adasında çevirdi.

TERCİHİ BALİ OLDU

Eşi Başak Dizer'le gözden uzak tatil yapmak isteyen Kıvanç Tatlıtuğ, Endonezya'nın Bali adasını tercih etti. Bali'yi yeniden keşfeden ünlü çift, özel doğaya sahip adada aşk tazeliyorlar. Tatillerinden fotoğrafları ise sosyal medyadan takipçileri ile paylaşıyorlar.Yeni Magazin Haberleri

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.

 • Kozmetik çekmecelerinde detoks zamanıKozmetik çekmecelerinde detoks zamanı

  Kıyafetlerde yaptığımız bahar temizliğini, kozmetik için de yapmak lazım. Alış-veriş yaparken, heves edip aldığımız bir sürü kremler, makyaj malzemeleri... Peki hangilerini kullanıyorsunuz, hangileri işe yarar, hangileri çöpe gitmeli. Gelin bu hafta bu işi de halledelim.