Kısa Saçlarda Kullanabileceğiniz 6 saç stili Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.05.2019 11:02

Kısa Saçlarda Kullanabileceğiniz 6 saç stili

Yaz günleri yaklaşırken saçlarımızı kesmek ve rahat hissetmek istiyor olabiliriz. Ancak kısa saçları kullanmak gözümüzü korkutmuş olabilir. İşte, size kısa saçlarda kullanılacak 6 şık saç stili...

Haber: Kısa Saçlarda Kullanabileceğiniz 6 saç stili

Her kadın biraz değişiklik ister. Genellikle değişiklik saçlardan başlar. Kadınların en büyük korkusu ise saçlarını kestirdiklerini onları kullanamamak ve kötü durmasıdır. Bu nedenle biz de sizin için kısa saçlarınızla oldukça güzel görüneceğiniz 6 saç stili derledik.

MİNİK TOPUZLAR

Ense altından ya da biraz yukarıdan yapacağınız salaş topuzlar minik ama tatlı bir hava yaratacaktır. Aksesuarlarla da süsleyebileceğiniz bu topuzlar romantik de olabilir isterseniz perçemlerinizle daha bohem bir hava yaratabilirsiniz.

DOĞAL DALGALAR

Genellikle bu stili birçok kadın bilir. Doğal dalgalar sayesinde saçlar daha hoş görünür.

RETRO DALGALAR

Sıklıkla kısa saçlarda kullanılan ve retro bir havası olan bu dalgalar, dışarı çıktığınızda ya da özel bir günde oldukça sofistike görünecektir.

KISA SAÇTA ÖRGÜLER

Kısa saçlarda bir taraftan örmek, ya da saçı tamamen örerek altta topuzla birleştirmek güzel bir yöntem olabilir. Özellikle daha doğal görünen dalgaların arasındaki salaş örgüler bu sene oldukça moda.

YARI AÇIK TOPUZ

Birkaç sezondur artık evimizde değil her yerde yaptığımız yarı açık topuzlar spor ve fresh bir görüntü sunuyor bizlere. Kısa saçlarda daha rahat görünen ve çok yakışan yarı açık topuzlar kolaylığı ile günü kurtarabilir.

YANA ATILMIŞ KISA SAÇLAR

En az doğal dalgalar kadar bilinen ve kullanılan bir yöntemdir kendileri. Saçın diğer tarafa ağırlık vererek kullanmak zahmetsiz ve hoş bir görüntüye sebep olacaktır.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.