Kına ile harika desenler üreten yetenek: Azra Haberi - yenikadin.com
12.09.2019 17:09

Kına ile harika desenler üreten yetenek: Azra

2015 yılında başladığı 'kına yakma' hobisini zamanla başarılı bir girişim ve gerçek bir mesleğe dönüştüren Azra Khamissa, kişisel Instagram adresinden yaptığı paylaşımlarıyla binlerce insana ilham kaynağı oluyor.

Haber: Kına ile harika desenler üreten yetenek: Azra

Sadece kına yakmayan, bu uğraşını işine dönüştüren, farklı renk ve dokulardaki kınalar ile harikalar yaratan Arap asıllı başarılı isim Azra, Instagramdaki mükemmel çalışmaları ile gerçek bir idol olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?