Kendimizi Gösterebiliriz Haberi - yenikadin.com
2.11.2018 11:16

Kendimizi Gösterebiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte. Dışadönük uğraşlar ve işte kendimizi gösterebileceğimiz olanaklar var. Elimizden gelenin en iyisini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Bugün aynı zamanda eğitsel konulardan ve başkalarının düşüncelerinden fayda sağlayabilir, çok şey öğrenebiliriz. Aynı zamanda uzaklarla görüşmeler ve yabancılar da hayatımıza yenilik getirebilir. Nelerden kaçınmalı ' Ancak bugün aşkta ve maddi konularda beklenmedik durumlar ve sürprizler de var. Bu sürprizler olumlu da olabilir. Bununla birlikte ilişkilerimizde ve özellikle işle ilgili konularda ani dönüşler ve değişiklikler gündeme gelebilir. Eğer süregelen bir sürtüşme içinde isek, bu beraberliğimizin hızla kopabileceği anlamına da gelebilir.
.Kaynak: Pembenar

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Probiyotikli cilt maskesi ile gençleşin!Probiyotikli cilt maskesi ile gençleşin!

  Sağlıklı,güzel ve genç bir cilde sahip olmayı herkes ister.Ancak birçok faktör cilt sağlığını olumsuz yönde etkiler.Dr.Fevzi Özgönül,cilt gençleşmesi ve güzelliği için Probiyotikli cilt maskesi tarifi konusunda bilgiler verdi.

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 26 Ekim - 1 Kasım haftasında burçları neler bekliyor?

 • Online eğitimde çocukları tehdit eden 10 sorunOnline eğitimde çocukları tehdit eden 10 sorun

  Covid-19 ile mücadele sürecinde halen çoğu öğrenci evden online eğitim görmeye devam ederken, özellikle ilk ve ortaokul çocuklarının evde geçirdikleri uzun saatler ebeveynlere başlı başına sorumluluklar yüklüyor. Zira bu süreçte çocuklarda bazı kurallara dikkat edilmezse ileride çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşılabilir!

 • Mamografi hakkında 10 soru 10 cevapMamografi hakkında 10 soru 10 cevap

  Anadolu Sağlık Merkezi Radyoloji Uzmanı Dr. Muhittin Mümtaz Özarar, Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında mamografi ile ilgili sık sorulan 10 soruyu şöyle yanıtladı...

 • Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?

  Kredi kartı hesap kesim tarihinden hemen sonra ya da yüklü bir taksidin sona ermesinin ardından yapılan alışverişler, en fazla pişmanlık duyulanlar oluyor.