Kendimizi Gösterebiliriz Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kendimizi Gösterebiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte. Dışadönük uğraşlar ve işte kendimizi gösterebileceğimiz olanaklar var. Elimizden gelenin en iyisini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Bugün aynı zamanda eğitsel konulardan ve başkalarının düşüncelerinden fayda sağlayabilir, çok şey öğrenebiliriz. Aynı zamanda uzaklarla görüşmeler ve yabancılar da hayatımıza yenilik getirebilir. Nelerden kaçınmalı ' Ancak bugün aşkta ve maddi konularda beklenmedik durumlar ve sürprizler de var. Bu sürprizler olumlu da olabilir. Bununla birlikte ilişkilerimizde ve özellikle işle ilgili konularda ani dönüşler ve değişiklikler gündeme gelebilir. Eğer süregelen bir sürtüşme içinde isek, bu beraberliğimizin hızla kopabileceği anlamına da gelebilir.
.Kaynak: Pembenar

2.11.2018 11:16 [11395366]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.