Kendimizi Gösterebiliriz Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
2.11.2018 11:16

Kendimizi Gösterebiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte. Dışadönük uğraşlar ve işte kendimizi gösterebileceğimiz olanaklar var. Elimizden gelenin en iyisini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Bugün aynı zamanda eğitsel konulardan ve başkalarının düşüncelerinden fayda sağlayabilir, çok şey öğrenebiliriz. Aynı zamanda uzaklarla görüşmeler ve yabancılar da hayatımıza yenilik getirebilir. Nelerden kaçınmalı ' Ancak bugün aşkta ve maddi konularda beklenmedik durumlar ve sürprizler de var. Bu sürprizler olumlu da olabilir. Bununla birlikte ilişkilerimizde ve özellikle işle ilgili konularda ani dönüşler ve değişiklikler gündeme gelebilir. Eğer süregelen bir sürtüşme içinde isek, bu beraberliğimizin hızla kopabileceği anlamına da gelebilir.
.Kaynak: Pembenar

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53