Kendimizi Gösterebiliriz Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kendimizi Gösterebiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay daha kararlı ve istekli olabileceğimiz koşullara işaret etmekte. Dışadönük uğraşlar ve işte kendimizi gösterebileceğimiz olanaklar var. Elimizden gelenin en iyisini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Bugün aynı zamanda eğitsel konulardan ve başkalarının düşüncelerinden fayda sağlayabilir, çok şey öğrenebiliriz. Aynı zamanda uzaklarla görüşmeler ve yabancılar da hayatımıza yenilik getirebilir. Nelerden kaçınmalı ' Ancak bugün aşkta ve maddi konularda beklenmedik durumlar ve sürprizler de var. Bu sürprizler olumlu da olabilir. Bununla birlikte ilişkilerimizde ve özellikle işle ilgili konularda ani dönüşler ve değişiklikler gündeme gelebilir. Eğer süregelen bir sürtüşme içinde isek, bu beraberliğimizin hızla kopabileceği anlamına da gelebilir.
.Kaynak: Pembenar

2.11.2018 11:16 [11395366]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 11/ Süpürge Yeni çözümler arayabiliriz.

  12.11.2018 18:15
 • Prematüre Bebek Bakımında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
  Prematüre Bebek Bakımında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler

  17 Kasım Dünya Prematüre Günü öncesinde prematüre ebeveynlerinin yaşadıklarına dikkat çeken Prima Uzman Kurulu Üyesi Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı, mutlu annelerin mutlu bebekleri olacağından yola çıkarak prematüre ebeveynlere önemli tavsiyelerde bulunuyor.

  12.11.2018 18:15
 • Epizyotomi Nedir? Neden Yapılır?
  Epizyotomi Nedir? Neden Yapılır?

  Epizyotomi doğum dikişleri olarak bilinmektedir. Bu yüzden dokum dikişleri, doğum öncesinde ve sonrasında birçok annenin korkutuğu bir durumdur. Peki, epizyotomi nedir? Epizyotomi nasıl yapılır? Epizyotomi neden yapılır? Epizyotomi olmadan doğum yapılabilir mi?Epizyotomi dikişi nasıl atılır? İşte epizyotomi hakkında tüm bilgiler...

  12.11.2018 18:15
 • Ciddi Düşünceler İçindeyiz
  Ciddi Düşünceler İçindeyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay akşam saatlerinde Pluton’la yan yana geliyor.

  12.11.2018 18:00
 • İran Pilavı Nasıl Yapılır?
  İran Pilavı Nasıl Yapılır?

  Farklı pilav tarifi arayanlar ve sıradan pilavlardan sıkılanlar için iran pilavı tarifi paylaşıyoruz. Asya topraklarındaki sofraların ayrılmaz parçası olan pilav, bu kez iran usulüyle karşınıza çıkıyor. Peki, iran pilavı nasıl yapılır? İşte iran pilavı tarifi...

  12.11.2018 13:30