Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal'a Büyük Jest! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.05.2019 11:38

Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal'a Büyük Jest!

Kenan İmirzalıoğlu, 'Ben şanslı bir kadınım. Kenan, özel günleri unutmaz' diyen eşini haklı çıkararak 3. evlilik yıldönümlerinde 60 bin lira değerinde jest yaptı.

Haber: Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal'a Büyük Jest!

3. evlilik yıldönümlerini kutlayan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, bu özel gün için içi her şeyin başladığı yere, Cunda'ya gittiler. Sinem Kobal'a 60 bin lira değerinde panter başlıklı bileklik hediye eden Kenan İmirzalıoğlu, 'Ben şanslı bir kadınım. Kenan, özel günleri unutmaz' diyen eşini haklı çıkardı.

CUNDA'DA "EVET" DEMİŞLERDİ

3 yıl önce Cunda'da evliliğe "evet" diyen ünlü çift, 3 yıl sonra evlilik yıldönümlerini kutlamak için Cunda'yı seçtiler. İkili, konaklama için düğünlerini yaptıkları mekanı seçerek 600 liralık odada Ege'nin tadını çıkardılar.

Kenan İmirzalıoğlu'nun 3. evlilik yıldönümü jesti bunlarla sınırlı kalmadı. Eşine, 60 bin lira değerinde panter başlıklı bileklik hediye eden İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'ın 'Ben çok şanslı bir kadınım. Kenan, özel günleri asla unutmaz' sözünü haklı çıkardı.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.