Kayseri Fuar Açılışında Çuvalı 2 Liradan Satılan Patates Kapışıldı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kayseri Fuar Açılışında Çuvalı 2 Liradan Satılan Patates Kapışıldı

Kaysei'de açılan 'Yöresel Ürünler Fuarı'nda, Niğde'den getirilen bir kamyon dolusu patates, yarım saatte tükendi.

Haber: Kayseri Fuar Açılışında Çuvalı 2 Liradan Satılan Patates Kapışıldı

Dünya Ticaret Merkezi'nde, bugün açılan ve 10 Nisan'a kadar sürecek olan Yöresel Ürünler Fuarı'nın organizasyonunu yapan firmanın sahibi Mehmet Saçmacı, son günlerde ülkede yaşanan terör olayları nedeniyle insanların alışveriş merkezlerine ve toplu yerlere girmekten çekindiğini, bu algıyı kırmak için farklı bir etkinlik düzenleyerek insanları fuara çekmek istediklerini bildirdi.

Saçmacı, "Son zamanlardaki olaylar, insanlarda bir tedirginlik oluşturdu. Başbakanımız da vatandaşların çekinmeden hayatlarına devam etmesini istedi. Biz de fuarın açılışında böyle farklı bir etkinlik düzenleyip, insanları fuarımıza getirmek istedik.

ÇUVALI 2 LİRAYA SATILDI YARIM SAATE BİTTİ

Niğde'den sabah saatlerinde kamyonla getirdiğimiz patatesleri, 2 liradan satışa sunduk ve yarım saatte tükendi. Bu gibi etkinliklerimiz, fuar süresince devam edecek" dedi. Patates yüklü kamyonun arkasında uzun kuyruk oluşturanlar da ucuz fiyata patates satışının yerinde bir uygulama olduğunu söyledi.(Doğan Haber Ajansı) 1.4.2016 17:47 [8316691]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.