Kaslı Barbie, sosyal medyayı kasıp kavuruyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.09.2019 15:02

Kaslı Barbie, sosyal medyayı kasıp kavuruyor!

1 milyona yakın takipçisi olan Kaslı Barbie Julia Vins, sosyal medya paylaşımları ile görenleri şaşırtıyor. Klasik barbie görünümünden farklı tarzı olan Julia Vins, kaslı vücudu ile takipçilerini şaşırtıyor.

Haber: Kaslı Barbie, sosyal medyayı kasıp kavuruyor!

21 yaşındaki Rus sporcu Julia Vins, bebeksi yüz hatlarına zıt olarak Herkül'ü andıran vücudu ile sosyal medyada dikkat çekerek fenomene dönüştü.

KASLI BARBİE

Vücut geliştirme şampiyonu olan Vins aynı zamanda halter sporunda da oldukça iddialı. 120 kg ağırlık kaldıran kaslı barbie, yaklaşık 1 milyon takipçiye sahip.

Kaslı barbie ve paylaşımları:

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 10-16 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Maskeyle sıcak havalarda serin kalmanın yolu var mı?Maskeyle sıcak havalarda serin kalmanın yolu var mı?

  Sıcakla baş etmek için ince bir şort ve tişört giyseniz de, yüzünüze bir maske takmak zorunda kalmak bu havalarda bunaltıcı olabiliyor.

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.