Kaş Şekliniz Neyi İfade Ediyor? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kaş Şekliniz Neyi İfade Ediyor?

Yüzünüzdeki imzanız kaşınız, bakışlarınıza anlam katarak sizi ifade eder. Kaşınızın şekli nasılsa bakışlarınız da ona göre anlam kazanır.

Haber: Kaş Şekliniz Neyi İfade Ediyor?

Yüz ifadesinin en önemli unsurlarından olan kaşlar, sahip olduğu şekillere göre farklı anlamlar yansıtıyor. Kaşınızın şekline göre göre sert, yaşlı, maskülen ya da nazik görünümde olabilirsiniz.

KAVİSLİ KAŞLAR

Kavisli kaşlar birçok kadının tercihi olsa da kaşınıza kavis verirseniz sert ve asabi bir görünüm yansıttığınızı bilmelisiniz. Kaşınızın doğal yapısı kavisliyse uzman desteği alarak kaş kontür uygulaması yaptırabilirsiniz. Böylece kaşlarınız doğal ve yumuşak bir görünüme kavuşacak.

DÜZ KAŞLAR

Düz kaşlar, özgüveni yüksek olan ve biraz da maskülen bir görünüm kazandırır.

İNCE KAŞLAR YAŞLI GÖSTERİYOR

Kaş şekillerine baktığımızda geçmişe göre daha dolgun kaşlar tercih ediliyor. Geçmişte ince kaşlar bir hayli rağbet görüyordu. Ancak bu durum tersine döndü ve kaşlar artık daha belirgin hale geldi. İnce kaşların modasının geçmesi yanında yaşlı göstermesi de onun tercih edilmeme nedenlerinden biridir.

YUKARIDA DURAN KAŞLAR

Kaşların normalden daha fazla yukarıda bulunması o kişinin hayalperest biri olduğunu gösterir.

DÜŞÜK KAŞLAR

Kaşları düşük olan kişiler pür dikkat ve ayrıntılara önem veren kişiliğe sahiptir.

ÇOK KALIN KAŞLAR

Kalın kaşların trend olduğu bir gerçek. Ancak bu durumu abartmaksert ve maskülen bir görünüme yol açıyor. Güçlü bir görünüm elde etmek isterken sert bir görünüme bürünebilirsiniz.

BİRBİRİNDEN FARKLI KAŞLAR

Kaşlar birbirinden farklı yükseklikteyse erkek ve kadınlarda bu durumun farklı anlamı vardır. Eğer erkeğin sol kaşı yüksekteyse kontrol erkekte demektir. Eğer kadının sağ kaşı yüksekteyse ilişkide kontrol kadında demektir.

15.3.2019 18:13 [11840648]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.