Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, Dolunay'ın Diğer Burçlara Etkisini Yorumladı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.11.2018 19:27

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, Dolunay'ın Diğer Burçlara Etkisini Yorumladı

Astrolog Aysun Köşker Koç, gerçekleşen İkizler Burcu Dolunayı'nın diğer burçlara olan etkisini sizler için yorumladı. Koç, "Bu Dolunay'dan en çok etkilenen değişken burçlar olan ikizler, yay, balık ve başak burçları olacak." ifadelerini kullandı.

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, gerçekleşen İkizler Burcu Dolunayı'nın diğer burçlara olan etkisini sizler için yorumladı.

İKİZLER, YAY BALIK VE BAŞAK ETKİLENECEK

Karma Astrolog Koç, "Dolunay'da her zaman Güneş ve Ay karşıt olduğu için enerjiler genelde gergindir. Bu da bitişler neticesinde bazı başlangıçları getirir. Dolunay'ın ikizler burcunda olması nedeniyle iletişim, sosyal medya, ticari konular, yolculuklarla ilgili konular gündem olacaktır. Bu Dolunay'dan en çok etkilenecek olanlar değişken burçlar olan ikizler, yay balık ve başak olacak." ifadelerini kullandı.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

  • Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!
    Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!

    Emine Bulut cinayetiyle birlikte olay anına ilişkin görüntülerin TV'de yayınlanması, şiddet olaylarının çocuklar üzerindeki etkilerini gündeme getirdi.

    24.8.2019 10:30