Kardashianlar ve Jenner kardeşler doğum yaparken hastanenin uymak zorunda olduğu kurallar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kardashianlar ve Jenner kardeşler doğum yaparken hastanenin uymak zorunda olduğu kurallar

Her yaptıkları ile gündem olan ve özel hayatlarını anlatan da bir programları olan Kardashian ailesi ve Jenner kardeşler doğum yaparken de iş başında. Doğum yapacakları hastane için uymaları gereken kurallara sahipler.

Haber: Kardashianlar ve Jenner kardeşler doğum yaparken hastanenin uymak zorunda olduğu kurallar

Dünyanın en ünlü aileleri arasında yer alan Kardashian ailesi ve Jenner kardeşler kameranın önündeki hayatları ile çevresindekilere de bazı kurallar koyuyorlar. Doğum da olsalar bile hastanede bile onların sözü geçiyor.

Hastanenin tüm katını kapattırmak

Genellikle çoğu ünlünün yaptığı bu eylem sadece bu aileye özel değil. Ancak şöyle bir örnek verilebilir. Kanye West ve Kim Kardashian çifti doğum için tek gece 4 bin dolar istediler ve katı kapattılar.

Çalışanlara sosyal medya yasaklanıyor

Doğuma giren hemşireler ve diğer çalışanlar doğum sırasında sosyal medya hesaplarını açamazlar. İstenmeyen fotoğraflar ve aşırı ilgiyi önlemek için alınmış bir önlem olarak düşünülmüş.

Korumasız hiçbir yere gitmemek

Bir koruma eşliğinde gittikleri doğumda odalarından çıkarken, odanın dışında birçok yerde ailesini ve kendisini korumak için korumalar tutuyorlar. Tabi hastane bu duruma müdahale etmek hakkına sahip değil.

Kameralar eşliğinde çalışmaları gerek!

Özel hayatlarını anlattıkları televizyon şovunda doğumları an be an kaydedildi. Bu sırada doğum için uğraşan çalışanlar bu durumdan şikayetçi olamadı tabi.

Hastane ile ilgili taleplerde bulunmak ve her şeyi kontrol altına almak

Jenner kardeşler doğumdan önce açık gri bir çarşaf talep ederken kumaşından dikişine kadar her şeyine karıştılar. Hatta Kourtney Kardashian, televizyon şovunun 4. sezonu için doğumu kendi gerçekleştirmek istedi.

Hastane çalışanları makyajı bölemezler

Bir 5 yıldızlı süitte doğum yapan Kardashian ve Jennerlar saatler öncesinden makyaj yaptırıyorlar. Oldukça uzun süren bu hazırlık maratonunda odaya hiçbir sağlık personelinin gelmemesini istiyorlar.

Hastaneden çıkarken hemşireler papparazileri oyalamak zorunda

Hastaneden ayrılmak için gece yarılarını bekleyen bu aileler çıkarken hemşireler paparazileri görüntü almamaları için engellemek zorunda tabi o saate kadar mesai yapmalarını hesaba katmıyoruz bile.

30.05.2019 10:46 [12099636]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.