Kararlı Olabiliriz Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.04.2018 15:15

Kararlı Olabiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Haftanın ilk gününde Aslan burcunda ilerleyen Ay, enerjimizi güçlü ve kararlı biçimde kullanabileceğimizi anlatıyor.

Bugün ne yapılabilir ' Haftanın ilk gününde Aslan burcunda ilerleyen Ay, enerjimizi güçlü ve kararlı biçimde kullanabileceğimizi anlatıyor. Mücadele içeren koşullar da var ancak göstereceğimiz çabalar işe yarayacak. Bugün iş hayatında bir sunum gerçekleştirmek dikkat çekmemize yardımcı olabilir. Otorite figürleri ile daha çok bir araya gelebiliriz. Nelerden kaçınmalı ' Maddi konularda da kararlıyız ve düşüncelerimizi somut hale getirebiliriz. Öğle sonrasında ortak bir amaç çevresinde toplanabiliriz. Bu saatlerde eve, ailemize ilişkin uğraşlarda da ilerleme kaydedebiliriz. Ancak gün içerisinde kişisel konularda, ilişkilerimizde daha esnek ve anlayışlı olmaya da özen gösterelim. Daha paylaşımcı olmak için çaba gerekiyor.
.Kaynak: Pembenar

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

  • Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!
    Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!

    Emine Bulut cinayetiyle birlikte olay anına ilişkin görüntülerin TV'de yayınlanması, şiddet olaylarının çocuklar üzerindeki etkilerini gündeme getirdi.

    24.8.2019 10:30