Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.04.2019 16:48

Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor

Kan grupları hakkında yapılan bir araştırma, kişilik özellikleri ve kan grubu arasında ilginç bağlantıları ortaya çıkarmış.

Haber: Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor

Kan grubuna göre incelenen insanların kan gruplarına göre farklı karakterde özellikler ortaya koydukları belirlenmiş.

A GRUBU

Şehir hayatına kolay uyum sağlayan A grubu insanlarının hisleri kuvvetlidir. Uyumlu yapıları ile öne çıkan bu kişiler, zorluklarla karşılaştıklarında zayıf düşebilirler. En belirgin özellikleri paylaşımcı olmalarıdır. Sıkıntıları hariç her şeylerini paylaşmaktan mutlu olurlar.

A grubu kadınları para harcamaya düşkündür.

B GRUBU

B kan grubu insanları A grubu kadar şehir hayatına uyum sağlamış değildir. Tam olarak düzen kurmada zorlanırlar. Konforuna çok düşkün olmayan bu grup, yetki sahibi olmaktan hoşlanırlar. Otoriter, inatçı ve sert mizaçları vardır. Empati yetenekleri gelişmiştir.

B grubu kadınları parasal konularda cimri tavır takınır.

AB GRUBU

Hassas A grubu ile dengeli B'nin birleşimi olan AB grubu, kişilik olarak parçalı bir görünüm yansıtırlar. Diğer üç grubun özelliklerinden unsurlar barındıran AB, tüm kan gruplarının yüzde 5'ini oluşturması ile nadir bulunan özelliktedir. Çevrelerine önem veren AB grubu, mantıklı adımlar atması ile başarıya ulaşırlar.

AB grubu kadını makyaj ve yemek konularında hassastır.

0 GRUBU

0 kan grubu insanları, cesaretli, özgüvenli ve güçlü karaktere sahiptir. Bulundukları ortama kolay adapte olurlar. Hayatı pozitif yaşamayı bilen 0 kan grubu insanları, sosyal ilişkileri kuvvetlidir ve lider kişiliğe sahiptirler.

0 grubu kadını yemek yapmayı sevmez, mutfak bütçesini kıyafet harcamalarında kullanır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Tatlı krizlerine son vermenin 8 etkili yolu!
  Tatlı krizlerine son vermenin 8 etkili yolu!

  "Tatlı krizleri" çoğumuzun dert yandığı, ancak çözüm bulmakta zorluk çektiği sorunlardan biri. Zaman zaman yaşanan tatlı krizleri sorun oluşturmazken, ataklar sıklaştığında zamanla sağlık problemlerine yol açabiliyor.

  22.1.2020 15:34
 • Kış günlerinde kilo almadan iç ısıtacak 10 lezzet önerisi!
  Kış günlerinde kilo almadan iç ısıtacak 10 lezzet önerisi!

  Hiç fark ettiniz mi? Soğuk, yağmurlu ve kasvetli günlerde canımız hamur işi ve tatlı gibi yüksek karbonhidratlı gıdaları daha çok istiyor. Bunun nedeni havalar soğudukça vücut ısımızı koruyabilmek için daha çok enerjiye ihtiyaç duymamız. Ancak dikkat etmezsek bu besinler hızla kilo aldırabiliyor.

  22.1.2020 11:15