Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.04.2019 16:48

Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor

Kan grupları hakkında yapılan bir araştırma, kişilik özellikleri ve kan grubu arasında ilginç bağlantıları ortaya çıkarmış.

Haber: Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor

Kan grubuna göre incelenen insanların kan gruplarına göre farklı karakterde özellikler ortaya koydukları belirlenmiş.

A GRUBU

Şehir hayatına kolay uyum sağlayan A grubu insanlarının hisleri kuvvetlidir. Uyumlu yapıları ile öne çıkan bu kişiler, zorluklarla karşılaştıklarında zayıf düşebilirler. En belirgin özellikleri paylaşımcı olmalarıdır. Sıkıntıları hariç her şeylerini paylaşmaktan mutlu olurlar.

A grubu kadınları para harcamaya düşkündür.

B GRUBU

B kan grubu insanları A grubu kadar şehir hayatına uyum sağlamış değildir. Tam olarak düzen kurmada zorlanırlar. Konforuna çok düşkün olmayan bu grup, yetki sahibi olmaktan hoşlanırlar. Otoriter, inatçı ve sert mizaçları vardır. Empati yetenekleri gelişmiştir.

B grubu kadınları parasal konularda cimri tavır takınır.

AB GRUBU

Hassas A grubu ile dengeli B'nin birleşimi olan AB grubu, kişilik olarak parçalı bir görünüm yansıtırlar. Diğer üç grubun özelliklerinden unsurlar barındıran AB, tüm kan gruplarının yüzde 5'ini oluşturması ile nadir bulunan özelliktedir. Çevrelerine önem veren AB grubu, mantıklı adımlar atması ile başarıya ulaşırlar.

AB grubu kadını makyaj ve yemek konularında hassastır.

0 GRUBU

0 kan grubu insanları, cesaretli, özgüvenli ve güçlü karaktere sahiptir. Bulundukları ortama kolay adapte olurlar. Hayatı pozitif yaşamayı bilen 0 kan grubu insanları, sosyal ilişkileri kuvvetlidir ve lider kişiliğe sahiptirler.

0 grubu kadını yemek yapmayı sevmez, mutfak bütçesini kıyafet harcamalarında kullanır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket
  Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket

  Yoğun iş temposu ve koşturmacada çoğu zaman güzel dinlenip kaliteli bir uyku çekemiyoruz. Durum böyle olunca da sabahları berrak bir zihinle ve iyi dinlenmiş bir vücutla uyanmakta zor olabilir.

  14.9.2019 15:17
 • Haftada 2 kilo verdiren sonbahar diyeti
  Haftada 2 kilo verdiren sonbahar diyeti

  Yaz boyunca tatil yaptınız ve beslenme alışkanlıklarınız biraz önemini kaybetti. Merak etmeyin sonbahar diyeti ile yazın değişen beslenme dengesini tekrar sağlıklı hale getirebilirsiniz.

  14.9.2019 11:47
 • Tatil sorunu: Çatlamış ayaklara cilt bakımı
  Tatil sorunu: Çatlamış ayaklara cilt bakımı

  Plajda tuzlu suya ve kuma maruz kalan ayaklarınız, yoğun güneşin de etkisiyle kuruma ve çatlama gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu sorunlardan kurtulmak için pratik bakım uygulamaları ile sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

  14.9.2019 08:56
 • Mutfak sorunsalı: Kızartma yağı kaç defa kullanılır?
  Mutfak sorunsalı: Kızartma yağı kaç defa kullanılır?

  Kızartma yağını en fazla kaç defa kullanmanız gerektiğini bildiğinizde sağlığınız için ciddi riskler oluşturacak durumlardan kurtulmuş olursunuz.

  13.9.2019 16:05
 • Bu börek yedikçe zayıflatıyor!
  Bu börek yedikçe zayıflatıyor!

  Dünyanın en uzun böreğini yaparak Guiness Rekorlar Kitabı'na adını yazdıran börek ustası Hasan Acar, diyetisyen Rümeysa Yahyaoğlu ile beraber diyet börek yaptı.

  13.9.2019 11:20