Kadınları Çileden Çıkaran 6 Erkek Alışkanlığı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Kadınları Çileden Çıkaran 6 Erkek Alışkanlığı

Erkeklerin alışkanlık edindiği bazı davranışlar, kadınların ilişkiden soğumalarına sebep olabiliyor. Bu noktada sağlıklı bir ilişki açısından erkeğe bazı görevler düşebiliyor.

Haber: Kadınları Çileden Çıkaran 6 Erkek Alışkanlığı

Peki, kadınları delirten erkek alışkanlıkları nelerdir? İşte kadınları çileden çıkaran 6 erkek alışkanlığı...

Yatağa çorapla girmek

Erkeklerde bulunan bu alışkanlık yapılmaması gereken bir harekettir. Ancak her iki taraf geceleri çorapla uyumayı seviyorsa tabii ki bu durum geçerli değildir. Bir hatırlatma yaparsak, özellikle yeni tanıştığınız bir kadına bunu asla yapmamanız gerekir.

Arkadaşlarının yanına kaba davranmak

Özellikle kadınların kız arkadaşlarının yanında kaba, çirkin ve samimiyetsiz davranmak kadınların hoşlanmadığı ve nefret ettiği durumlardan biridir. Bunun dışında yabancı insanların da yanında kusurlarıyla dalga geçmek veya başkasıyla birlik olup, toplum içinde küçük düşürücü hareketlerde bulunmak, kadınları en çok kızdıran alışkanlıklardan biridir.

Çorabını salona atmak

Dünya üzerindeki tüm kadınlar buna kızıyorsa, bunun kötü bir alışkanlık olduğunu kabul etmek gerekiyor. Tüm kıyafetlerinizi yatak odasında çıkarıp, sadece çorabı evin herhangi bir yerine atma durumu kadınları çok kızdırıyor. Bu durumda bu alışkanlıktan erkeklerin mutlaka vazgeçmesi gerekiyor.

Hijyen konusu

Kadınlar, kendine özel olarak kullandıkları hijyen ürünlerini başkaları tarafından kullanılmasından nefret ederler. Bu durum özellikle partnerleri için de geçerlidir.

Eski sevgilinin sürekli gündeme gelmesi

Sürekli eski sevgilinin gündeme gelmesi kadınları sinir eden ve ilişkiyi zedeleyen durumlardan biridir.Tam tersi kadınlar eski sevgili konusunda ısrarcı olsa bile, geçmişin tüm detayları ile anlatılmasını istemezler. Eğer bu yaşanırsa, olay büyür ve durumun içinden çıkamayabilirsiniz.

Yalan söylemek

Kavga sırasında yalan söylemeniz, kadınların bunu anlamayacağı anlamına gelmiyor. Kavga sırasında mutlaka dürüst olun ve en fazla bir kavgayla durumu toplayabilecekken, müebbet yemeyin.

,Kaynak: Pembenar

27.11.2018 11:57 [11478586]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.