Jet Sosyete'nin Gündüz'ü Bartu Küçükçağlayan evlendi! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.09.2019 14:43

Jet Sosyete'nin Gündüz'ü Bartu Küçükçağlayan evlendi!

Ünlü oyuncu ve müzisyen Bartu Küçükçağlayan ve psikolog nişanlısı Merve Özgül dün gece evlendi. İkilinin yakın dostlarının katıldığı düğünde kalabalık bir davetli grubu yer aldı.

Haber: Jet Sosyete'nin Gündüz'ü Bartu Küçükçağlayan evlendi!

Jet Sosyete'nin Gündüz'ü Bartu Küçükçağlayan ve psikolog Merve Özgül geçtiğimiz mayıs ayında nişanlanmıştı. Çift, dün gece yapılan düğünle dünyaevine girdi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Bartu Küçükçağlayan müjdeli haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Küçükçağlayan paylaşımına "Çok partili dönemin kapanışı ve huzurlarınızda The Küçükçağlayans" notu ekledi.

YORUM VE BEĞENİ YAĞDI

Bartu Küçükçağlayan'ın sosyal medya paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Takipçilerden "Tebrikler", "Hayırlı olsun. Çocuk ne zaman", "Tebrikler çok mutlu olun" ve "Mutluluklar" gibi yorumlar geldi.Yeni Magazin Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.