Jennifer Lopez ikonik elbisesi ile tekrar göz kamaştırdı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.09.2019 11:29

Jennifer Lopez ikonik elbisesi ile tekrar göz kamaştırdı

Jennifer Lopez 2000 yılında Grammy Müzik Ödülleri'nde giydiği ve efsaneleşen, yıllar yılı konuşulan ve tüm büyük moda otoritelerinden tam not almış Versace elbisesini tam 20 yıl sonra kendi 50. yaşına özel tekrar giydi.

Versace'nin özel bir defilesinde bu oldukça sevilen elbisenin yeni ancak çok daha iddialı bir versiyonunu giyen Lopez, özgüvenli duruşuyla tüm gözleri üstünde topladı.

2 SEÇENEĞİM VARDI

'Normalde provalarımda onlarca elbise ve yine onlarca ayakkabı olur. Ancak o sene bir aksilikten dolayı Grammy'de giyebileceğim sadece 2 seçeneğim vardı. Bu yeşil elbise de o ikisinden biriydi. Giydim ve yardımcım kesinlikle elbisemin bu olması gerektiğini söyledi.' diyen Lopez elbiseyi şans eseri seçtiğini anlattı.

2000 Grammy Ödülleri


Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.