Isac Elliot Mini Performansı ve İmza Günüyle D&r Trump Avm'de Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Isac Elliot Mini Performansı ve İmza Günüyle D&r Trump Avm'de

Pop müzik dünyasının yeni star adayı, gençlerin yeni gözdesi 17 yaşındaki Finlandiyalı pop şarkıcısı Isac Elliot mini performansı ve imza günüyle D&R Trump AVM’de...

Haber: Isac Elliot Mini Performansı ve İmza Günüyle D&r Trump Avm'de


Gençlerin yeni gözdesi 17 yaşındaki Finlandiyalı pop şarkıcısı Isac Elliot, Avrupa turu kapsamında 1 Nisan Pazar günü 17: 00-19: 00 saatleri arasında DveR Trump AVM'de hayranlarıyla buluşacak.

Ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi olan başarılı genç pop yıldızı Isac Elliot, sevenleri içinmini bir akustik performans da sergileyecek.

Finlandiya'da yıllardır varlığını sürdüren ve bölgenin en başarılı korolardan biri kabul edilen Cantores Minores'in bir üyesi olarak müzik hayatına ilk adımı atan Isac Elliot, önce kendi ülkesi Finlandiya'da daha sonra ise ilk single'ı "New Way Home" ile diğer Kuzey Avrupa ülkelerinde dikkatleri çekmeyi başardı. Genç yaşına rağmen profesyonel müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Elliot'ın ünü dünyada yayılmaya devam ediyor.
.Kaynak: Pembenar

29.3.2018 16:00 [10705088]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.